Podczas koncertów wszyscy, którzy już nie mogą się doczekać premiery "118", będą mogli na żywo usłyszeć nowe kompozycje grupy. – "118" to trzynaście różnych historii – zapowiadają muzycy Cochise. – Opowiedzianych w mroczny, tajemniczy i rockowy sposób. Już po raz trzeci Cochise zaprasza w podróż po niespokojnych miejscach naszej podświadomości.

Reklama

Oto harmonogram koncertów:
20 grudnia – Białystok "Fama"
4 stycznia – Chełm "Atmosfera"
5 stycznia – Lublin "Graffiti"
24 stycznia – Starachowice "Amsterdam" (Black Bikers Night)
25 stycznia – Ostrowiec Świętokrzyski "Perspektywy"
8 lutego – Wrocław "Łykend"
9 lutego – szczegóły wkrótce
15 lutego – Czarna Białostocka Dom Kultury
16 lutego – Radio Białystok
Zespół Cochise powstał w 2004 roku w Białymstoku. W jego skład wchodzą: Paweł Małaszyński (wokal), Wojtek Napora (gitara), Radek Jasiński (bas), Czarek Mielko (perkusja). Dorobek grupy, poza debiutanckim demo "9", obejmuje album "Still Alive" z 2010 roku, cover zespołu Danzig "Lick the Blood off my Hands", który ukazał się na kompilacji "Tribute to Danzig – Dark side of the Blues" oraz płytę "Back to Beginning" z maja 2012 roku.

Paweł Małaszyński znany jest z filmów "Świadek koronny", "Katyń", "Skrzydlate świnie" czy "Sęp". Ostatnio można go było podziwiać w serialu "Lekarze". 7 lutego do kin trafi obraz "Jack Strong" Władysława Pasikowskiego z udziałem Małaszyńskiego.