Kenneth Gorelick, znany jako Kenny G, należy do grona najbardziej znanych instrumentalistów świata. W ciągu dwudziestoletniej kariery sprzedał ponad 75 milionów albumów, zebrał imponującą kolekcję platynowych płyt, a jego wszystkie krążki biją rekordy sprzedaży. Saksofonista współpracował z artystami jak Whitney Houston, Celine Dion, Frank Sinatra czy Aretha Franklin.

Saksofonem zachwycił się, kiedy usłyszał występ w programie The Ed Sullivan Show. Matka wypożyczyła mu pierwszy instrument, na którym uczył się grać w domu. Godzinami słuchał płyt wykonawców saksofonowych, próbując naśladować słyszane dźwięki. Karierę jako profesjonalny saksofonista rozpoczął, kiedy dostał pracę u Barry White'a w Love Unlimited Orchestra. W 1982 roku podpisał umowę z Arista Records, jako solowy artysta.

Wydał wiele albumów, na których gościnnie pojawiło się wiele gwiazd muzyki jazzowej. Jego płyty są zazwyczaj klasyfikowane jako smooth jazz. Czwarty, przełomowy album, "Duotones" przyniósł mu sukces w 1986 roku. Siedem lat później Kenny G trafił na 25. miejsce listy najlepiej sprzedających się artystów w Stanach Zjednoczonych, z 48 milionami sprzedanych albumów w USA. W 1994 roku, wygrał nagrodę Grammy w kategorii "Najlepsza instrumentalna kompozycja" za piosenkę "Forever in Love".

Bilety na koncert w Warszawie: 110 zł, 130 zł, 160 zł, 180 zł, 250 zł, 300 zł Sprzedaż: bileterie EMPiK, sklepy Media Markt i Saturn oraz za pośrednictwem eBilet, Ticketpro i Biletin na terenie całego kraju.