Rob Zombie to artysta, muzyk i filmowiec z nieograniczoną ilością wizji, który ciągle potrafi zaskoczyć publiczność i słuchaczy i widzów. Popularność muzyk zdobył za sprawą formacji White Zombie. Zespół wydał cztery studyjne albumy, i po 10 latach zakończył działalność. Fani metalu zyskali tak znakomite utwory, jak "Super-Charger Heaven" i przede wszystkim fantastyczny "More Human than Human".

W roku, w którym oficjalnie ogłoszono koniec White Zombie (1998), wydał pierwszy solowy longplay "Hellbilly Deluxe". Nadal lubił abstrakcyjne teksty, horrorowe klimaty, nieco absurdu, a muzycznie dużo gitar, dużo perkusji i dużo elektroniki. Podobnie było na kolejnych płytach Roberta Bartleha Cummingsa.

Rob Zombie zyskał również uznanie w świecie filmowym jako wielbiciel i twórca horrorów (m.in. "The Lords of Salem", "Dom 1000 trupów", "Bękarty Diabła" czy remake "Halloween"). Stworzył serię komiksów, a w ciągu ostatnich dwóch dekad wyreżyserował dziesiątki teledysków, m.in dla Ozzy'ego Osbourne'a. Przyczynił się też do powstania kilkudziesięciu ścieżek dźwiękowych.

Bilety na koncert dostępne będą od środy 29 stycznia na Stodola.pl i Livenation.pl w cenie 165 zł.