Linkin Park to dziś kapela kultowa, idole całej generacji dorastających wraz z nimi odbiorców, dla których koncerty to pokoleniowe doświadczenie czasów You Tube'a. Pierwszy rockowy band z miliardem odsłon w tym serwsie.

Reklama

Oszałamiająca kariera Linkin Park rozpoczęła się od multiplatynowych albumów "Hybrid Theory" i "Meteora", które określiły radiowe brzmienie przełomu wieków na całym świecie przebojami "In the End", "Somewhere I Belong", "Numb" i "Breaking the Habit". Linkin Park to wielokrotni laureaci prestiżowych nagród muzycznych, w tym Grammy. Do legendy przeszły ich występy z Jayem Z i Paulem McCartneyem. Łączna sprzedaż ich albumów to ponad 50 milionów egzemplarzy.

Linkin Park koncertuje na całym świecie, a bilety na ich koncerty rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie dzieje się tak bez powodu – ich występy to niezwykłe emocjonalne, energetyczne spektakle z udziałem tysięcy zagorzałych fanów.

Przedsprzedaż biletów dla fanów zrzeszonych w oficjalnym fan clubie zespołu – Linkin Park Underground – rozpocznie się już w ten piątek, 7 lutego o godzinie 10:00. Bilety w przedsprzedaży będą dostępne jedynie na stronie LPUnderground.com. Regularna sprzedaż biletów rozpocznie się w najbliższy poniedziałek, 10 lutego, także o godzinie 10:00. Będą dostępne na stronie Eventim.pl oraz w sieci autoryzowanych punktów sprzedaży Eventim.