Wokalista przyjedzie w ramach światowej trasy "The 20/20 Experience", podczas której promuje swe dwa ubiegłoroczne albumy. Po ozdobieniu okładki "GQ" jako Człowiek roku 2013, ostatnio Timberlake przywiózł do domu nagrody Grammy za najlepszą piosenkę R&B ("Pusher Love Girl") oraz trzy nagrody American Music Awards dla Najlepszego męskiego artysty pop/rock.

Reklama

Album "The 20/20 Experience" został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków i został najlepiej sprzedającą się płytą (4 miliony egzemplarzy) 2013 roku w USA. Longplay utrzymywał się jako numer 1 zarówno na Billboard Top 200 (przez trzy tygodnie) oraz na liście R&B (10 tygodni). Płyta osiągnęła status platynowej w trzech innych krajach oraz status złotej w dziewięciu. Sequel wydawnictwa – "The 20/20 Experience 2 of 2" – ukazał się we wrześniu 2013 roku.

Sprzedaż biletów na koncert w Gdańsku rozpocznie się w piątek, 21 lutego, o godzinie 10:00. Dla wszystkich członków fan clubu Justina Timberlake'a, The Tennessee Kids (#TNKids), będzie przeprowadzona przedsprzedaż, która rozpocznie się 18 lutego. Fani powinni odwiedzić stronę Thetennesseekids.justintimberlake.com i zapisać się do fan clubu. Gdy to uczynią otrzymają specjalny kod z dostępem do przedsprzedaży. Przedsprzedaż dla posiadaczy kart MasterCard rozpocznie się 19 lutego.