W nowej odsłonie, jednej nocy sześciu wykonawców wystąpi w dwóch stołecznych lokalach – festiwal podzielony został na Teatr i Klub. Electronic Beats Festival 2014 rozpocznie się w Palladium, gdzie wystąpią José González, Olafur Arnalds oraz Król. I to będzie właśnie ten bardzo spokojny początek gorącej kwietniowej nocy.

Reklama

Goście z zagranicy potrafią przy użyciu minimalnych środków maksymalnie oczarować publiczność. I nie ma znaczenia, czy José González przywiezie do Warszawy swój największy przebój, czyli cover "Heartbeats" grupy The Knife, i jakie wizualizacje tym razem pokaże za swoimi plecami Ólafur – my już wiemy, że to będzie niezapomniany wieczór.

Tym bardziej, że Błażej Król, który do niedawna współtworzył wysoko oceniany zespół UL/KR, właśnie podczas Electronic Beats Festival w Warszawie wykona na żywo materiał z niecierpliwie wyczekiwanego debiutu "Nielot".

Z Palladium impreza przeniesie się do Klubu Basen, gdzie na uczestników czekać będą didżeje. Chętni zostaną przewiezieni specjalnie podstawionymi busami. Pierwszym wykonawcą, który zapowiedział swój set jest Julio Bashmore – jeden z najbardziej elektryzujących, młodych bohaterów klubowej sceny. Rozchwytywany didżej, chwalony nie tylko przez fanów house'u i UK garage producent, szybko zjednuje sobie sympatię miłośników dobrej, tanecznej zabawy. Na jego talencie poznała się też Jessie Ware, z radością nagrywająca wokale do klubowej petardy Bashmore'a "Peppermint". W

Reklama

Bilety: Teatr (Palladium): Przedsprzedaż 50 zł. W dniu koncertu 65 zł. Cena biletu obejmuje miejsce stojące, ale organizator udostępni również ograniczoną, nie podlegającą rezerwacji ilość miejsc siedzących, dostępnych dla publiczności aż do ich wyczerpania. Klub Basen: Przedsprzedaż 30 zł. W dniu koncertu 40 zł. Teatr i klub – karnety uprawniające do wstępu na obie części imprezy (limit 100 sztuk): 70 zł.