OneRepublic wykona w Warszawie hity z najnowszego albumu "Native". Koncerty na trasie promującej dzieło przyciągają miliony fanów, a sama płyta bije rekordy sprzedaży.

Zespół został założony w 2004 roku w Colorado Springs przez wokalistę, pianistę i gitarzystę Ryana Teddera oraz gitarzystę Zacha Filkinsa. OneRepublic osiągnął sukces z pomocą legendarnego producenta Timbalanda, którego remiks piosenki zespołu "Apologize" był numerem 1 w 16 krajach i natychmiast przyniósł im sławę.

Aktualnym przebojem grupy, który nie schodzi z list przebojów jest "Counting Stars" z trzeciego studyjnego albumu "Native". – To szalone zestawienie – mówi Tedder o albumie. – Z jednej strony mamy ogromną energię, napęd i tempo a z drugiej strony dużo gitary akustycznej i znacznie delikatniejsze dźwięki.

W skład formacji OneRepubli wchodzą także Zach Filkins (gitara), Drew Brown (gitara), Brent Kutzle (bas, wiolonczela) oraz Eddie Fisher (perkusja), którzy współpracowali z wiodącymi producentami (Philippe Zdar, Jeff Bhasker i Benny Blanco), aby stworzyć album jakim jest "Native".

Ceny Biletów: Trybuny – od 180 zł, GC EE – 330 zł, GC – 240 zł, GA – 180 zł.