Po ogromnym sukcesie, cieszącej się uznaniem krytyków trasy po Wielkiej Brytanii, gwiazda muzyki pop zawita w 2015 do Europy. Katy Perry nie trzeba przedstawiać. Jest najpopularniejszą osobą na portalu Twitter, posiadającą blisko 51 milionów fanów. Na żywo artystka promuje album "Prism", wydany w październiku 2013 roku.

Reklama

Longplay zadebiutował na miejscu pierwszym na iTunes w 97 krajach, osiągając najlepszy tydzień sprzedaży w karierze Katy Perry. Krążek sprzedał się w ponad 6 milionach egzemplarzy na całym świecie w okresie sześciu miesięcy od daty wydania. Pierwszy singel z albumu "Roar", osiagnął globalny sukces i nr 1 na listach przebojów w 96 krajach.

W 2013 roku, Katy Perry odniosła wiele sukcesów – została m.in. Ambasadorem Globalnym UNICEF, była nominowana do 2 nagród Grammy (Song of the Year and Best Pop Solo Performance), dała niezapomniany występ na Brooklyn Bridge podczas 2013 MTV Video Music Awards, a także niedawno zdobyła nagrodę Best Female Artist na 2013 MTV European Music Awards.

Ogólnopolska sprzedaż biletów i pakietów rozpocznie się 4 czerwca o godz. 10:00 na LiveNation.pl Sprzedaż w autoryzowanych punktach sprzedaży rozpocznie się 5 czerwca.