Jessie Ware wyrosła w ostatnich latach na wielką nadzieję nowego popu. Rozgłos zdobyła dzięki nagraniom z SBTRKT-em, koncertom u boku Jacka Penate i wsparciu undergroundowego radia Rinse FM, a wielu widziało w niej kobiecą odpowiedź na sukcesy Jamesa Blake'a czy Jamiego Woona. Kolejne świetne single zapowiadające debiutancki album – "Running", "110%" oraz "Wildest Moments" – wzbudziły jednak sensację także poza kręgiem fanów nowego R&B i muzyki tanecznej.

Reklama

Debiutancki longplay "Devotion" potwierdził talent artystki do łączenia nowoczesnych brzmień z tym, co uniwersalne i ponadczasowe: świetnymi aranżami, znakomitymi melodiami i unikalnym głosem. Angielka przyjedzie promować drugi album, "Tough Love", który miał premierę 13 października. Na płycie znalazły się piosenki "Say You Love Me", "Kind of...Sometimes...Maybe" czy "Pieces".

Bilety na koncert Jessie Ware pojawią się w sprzedaży w najbliższy piątek, 17 października. Dostępne będą na stronach Go-ahead.pl, Eventim.pl, eBilet.pl, Ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.