– Udało nam się udostępnić do sprzedaży dodatkową pulę biletów – czytamy w komunikacie organizatorów. – Będzie je można zakupić od 16 października (czwartek) od godziny 15:00 za pośrednictwem strony Stodola.pl oraz w kasie klubu Stodoła. Bilety na trybuny z boczną widocznością na scenę będą do kupienia w cenie 165 złotych.

Wydany w 2011 roku debiutancki album Eda Sheerana "+" pokrył się złotem w USA oraz Niemczech i sześciokrotną platyną na Wyspach. Sheeran otrzymał też prestiżową Ivor Novello Award w 2012 roku za singel "The A Team" oraz dwie BRIT Awards – dla najlepszego debiutanta oraz najlepszego brytyjskiego artysty. Płyta zdobyła szczyt brytyjskiego notowania, a na całym świecie rozeszła się w nakładzie przekraczającym 4 miliony egzemplarzy. Pochodzą z niej przeboje "You Need Me", "I Don't Need You", "Lego House" oraz "Give Me Love".

W czerwcu tego roku do rąk fanów trafił drugi krążek Eda Sheerana "x". – Jestem dumny z mojej nowej płyty. To najlepsza muzyka, jaką do tej pory nagrałem – twierdzi Anglik. W Wielkiej Brytanii rozeszło się już ponad 630 tysięcy egzemplarzy dzieła. Singlami promującym "x" są "Sing", nagrany z udziałem Pharella Williamsa, "Don't" i "Thinking Out Loud".