Nickelback przygotowuje wielką trasę koncertową na 2015 rok, promując swój ósmy studyjny album "No Fixed Address". Zaczynają od koncertu w Helsinkach (Finlandia) 30 września, skończą na SSE Arena na Wembley (Londyn) 25 listopada.

Reklama

"No Fixed Address Tour" będzie dziesiątą światową trasą koncertową w dorobku Kanadyjczyków. Przyszłej jesieni grupa zawita do 31 miast w całej Europie.

Nickelback debiutował w 1996 roku i do tej pory sprzedał 50 milionów płyt. Ich największy przebój "How You Remind Me" pozostaje na liście Billboard w kategorii Najlepsza rockowa piosenka dekady. Muzycy Nickelback to również zdobywcy dziewięciu nominacji do nagrody Grammy, trzech American Music Awards, World Music Award, People's Choice Award, 12 Juno Awards. Kapela została też umieszczona na Canada's Walk of Fame.

Nowy album grupy "No Fixed Address" wydany w Polsce zaledwie 18 listopada 2014 roku, już znajduje się w pierwszej dziesiątce najczęściej słuchanych albumów rockowych na Deezer.pl.

Przedsprzedaż fan klubowa ruszy 2 grudnia 2014 o godzinie 9.00. By uzyskać więcej informacji na temat przystąpienia do fan klubu odwiedź Nickelback.com. Bilety pojawią się w regularnej sprzedaży 3 grudnia o godzinie 10:00 na Ticketmaster.pl i Livenation.pl.