Dziennik Gazeta Prawana logo

ZZ Top gwiazdą Festiwalu Legend Rocka 2015

18 grudnia 2014, 23:27
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
ZZ Top
ZZ Top/Shutterstock
3 lipca 2015 na Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty zagra ZZ Top.

Amerykańska kapela gościła w Polsce ostatnio w 1997 roku w Warszawie. Niewiele brakowało, by zespół ZZ Top przyjechał na Ursynalia w 2013 roku, ale koncert ostatecznie odwołano.

Panowie Billy Gibbons, Frank Beard i Dusty Hill przyjadą promować nie tylko album "La Futura" z 2012 roku, ale też starsze i klasyczne nagrania kapeli.

Wcześniej organizatorzy zapowiedzieli koncert Carlosa Santany. Artysta zagra w Dolinie Charlotty 4 lipca.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło megafon.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj