Skubas jest kompozytorem, gitarzystą i wokalistą. Ceniony za autentyczność, prostotę i talent do tworzenia niebanalnych piosenek. We wrześniu 2014 roku ukazała się druga płyta muzyka zatytułowana "Brzask". Jego debiutancki album "Wilczełyko" z 2012 roku został okrzyknięty odkryciem na polskiej scenie muzycznej. Piosenka "Linoskoczek" przez wiele tygodni utrzymywała się w czołówce Listy Przebojów Trójki. Artysta otrzymał też dwie nominacje do Fryderyków 2013, zagrał kilkadziesiąt koncertów, w tym największe polskie festiwale (Open'er, Orange, Jarocin).

Reklama

Decapitated to polski deathmetalowy zespół, założony w Krośnie w 1996 roku. Band zyskał uznanie jako jeden z najbardziej rozpoznawalnych i najlepszych przedstawicieli swojego gatunku na świecie. Zdobył międzynarodową grupę fanów i stał się prekursorem nowoczesnego stylu w muzyce deathmetalowej. Najnowszy album, "Blood Mantra", został wydany w 2014 roku. Promuje go singel "Instinct".

Wcześniej udział w Seven Festival 2015 potwierdzili Arch Enemy, Kabanos, Vader, Closterkeller z koncertem w ramach 20-lecia płyty "Scarlet", The Analogs, Percival Schuttenbach, Turbo i Moskwa. Impreza odbędzie się w dniach 10-12 lipca w Węgorzewie.