Do tej pory formacja Linkin Park nagrała sześć albumów studyjnych. Do Polski z kolejnym koncertem przyjedzie promować ten najnowszy "The Hunting Party".

Reklama

Za Linkin Park przemawia całe mnóstwo nagród, które zespół zdobył w trakcie swojej kariery muzycznej. Grupa jest między innymi laureatem Grammy Awards, zdobywcą MTV Europe Music Awards. W swoim dorobku ma także nagrody American Awards, World Music Awards, Kerrang! Awards czy Billboard Music Awards. Poza tym, zespół regularnie wyprzedaje swoje występy, czego najlepszym dowodem jest listopadowa europejska część trasy koncertowej. Zespół zagrał wtedy 15 razy i każdy show obejrzał komplet widzów. Tak było między innymi w Zurychu, Amsterdamie, Monachium, Wiedniu, Paryżu, Berlinie czy Londynie.

Koncert Linkin Park będzie piątym wielkim wydarzeniem muzycznym, które odbędzie się na Stadionie Miejskim w Rybniku. Wcześniej występowali tu Bryan Adams, Guns N'Roses, Rod Stewart i grupa Thirty Seconds to Mars. Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w czwartek, 5 marca, o godzinie 10:00 i potrwa do niedzieli, 8 marca, do godziny 20:00. Wejściówki w ramach przedsprzedaży będzie można nabywać tylko i wyłącznie za pośrednictwem strony eBilet.pl. Oficjalna sprzedaż ruszy natomiast w poniedziałek, 9 marca, o godzinie 10:00. Wejściówki będzie można wtedy kupić za pośrednictwem stron: Prestigemjm.com, eBilet.pl i Ticketpro.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju.