Oto wiadomość od zespołu Thirty Seconds to Mars: – Z powodu nieprzewidzianego konfliktu w harmonogramie zajęć, jesteśmy zmuszeni do zmiany dat dwóch koncertów: 4 maja – Polska, Gdańsk/Sopot, Ergo Arena 6 maja – Ukraina, Kijów, Sports Palace. Proszę przyjmijcie nasze najszczersze przeprosiny za niegodności, które mogło to spowodować.

Reklama

Wszystkie bilety, które zostały zakupione na koncert 8 kwietnia, zachowują ważność. Jeśli jednak ktoś nie będzie mógł pojawić się w Trójmieście w maju, to istnieje możliwość zwrotu biletów. Trzeba to jednak zrobić do 8 kwietnia. – Osoby, które nabyły bilety w punktach sprzedaży, powinny udać się w to miejsce wraz z biletem i paragonem lub fakturą – wyjaśniają organizatorzy. – W przypadku nabycia biletów za pośrednictwem stron internetowych: www.prestigemjm.com, Eventim.pl lub eBilet.pl, należy kontaktować się drogą mailową z każdym z tych podmiotów, który udzieli szczegółowych instrukcji dotyczących zwrotu wejściówek.

Organizatorzy informują równocześnie, że ciągle możliwy jest zakup biletów na koncert, który odbędzie się w nowym terminie w Ergo Arenie. Bilety można kupować za pośrednictwem stron: prestigemjm.com, Eventim.pl, eBilet.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju.