Foo Fighters potwierdzili rozszerzenie trasy z okazji 20-lecia istnienia zespołu, dodając serię koncertów w Europie, w tym pierwszy koncert w Polsce od prawie 20 lat.

Reklama

W ciągu dwóch ostatnich dekad, kiedy w 1995 wyszedł debiutancki album Foo Fighters, Dave Grohl, Taylor Hawkins, Nate Mendel, Chris Shiflett i Pat Smear stali się fantastyczną amerykańską rockową kapelą. Zgarnęli 11 Nagród Grammy, cztery Brit Awards, cztery NME Awards, sprzedali 25 milionów płyt i stworzyli ponadczasowe utwory jak "Everlong", "Monkey Wrench", "My Hero", "Learn to Fly", "All My Life", "Best Of You" czy "The Pretender" i wiele innych.

Wyprodukowany przez Butch Vig i Foo Fighters, "Sonic Highways" to ósmy studyjny album zespołu, zrealizowany razem z tak samo zatytułowanym dokumentalnym filmem. Foo Fighters kontynuują największą trasę w historii.

Fani grupy mogą spodziewać się przeglądu dorobku zespołu – ich największych klasyków oraz nowych utworów. Bilety w sprzedaży od piątku 24 kwietnia 2015 od 10:00 na LiveNation.pl Ceny: Trybuny górne: 249 zł Trybuny dolne: 299 zł Płyta: 299 zł Niepełnosprawni: 249 zł