Muzyk przyjedzie promować płytę "In Colour", czyli swój solowy debiut. Artysta, doskonale znany z tria The XX, aktywnie działa na muzycznej scenie niemalże od dekady. Z The XX nagrał dwa, świetnie przyjęte albumy, na których znalazły się takie przeboje jak "Crystalised", "Islands" czy "Chained". W 2011 roku ukazał się też jego wspólny album z Gilem Scottem-Heronem – "We're New Here", jednak dopiero "In Colour" jest jego w pełni autorskim dziełem.

Reklama

– Jego wydanie zakończyło sześcioletnią pracę – komentuje Jamie. – Jest na nim muzyka, która inspirowała mnie na przestrzeni tego czasu, są ludzie, których spotkałem i klimat miejsc, które odwiedziłem. W nagraniach wsparli go m.in. Romy Madley Croft i Oliver Sim z The XX, jeden z najlepiej zapowiadających się młodych raperów – Young Thug czy dobrze znany w Polsce producent Four Tet.

Bilety na koncert w Palladium trafią do sprzedaży w piątek, 12 czerwca o godzinie 10:00 i dostępne będą w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn, a także na stronach Go-ahead.pl, Biletomat.pl, Eventim.pl, eBilet.pl i Ticketpro.pl.