Florence Welch z zespołem zobaczyć będzie można 12 grudnia w Atlas Arenie w Łodzi. Grupa przyjedzie promować album "How Big, How Blue, How Beautiful". Płyta ukazała się na początku czerwca i składa się na nią 11 utworów (a w wersji deluxe 16), które powstały dzięki współpracy m.in. z Paulem Epworthem, doskonale znanym z poprzednich kompozycji Florence i Markusem Dravsem, odpowiedzialnym za brzmienie albumów Arcade Fire czy Björk.

Reklama

Do sprzedaży trafią bilety podzielone na następujące kategorie: Trybuny – strefa 1 (205 zł), Trybuny – strefa 2 (185 zł), Golden Circle (255 zł) i Płyta (205 zł) Dostępne będą również wejściówki dla niepełnosprawnych, w cenie 185 zł. Warto dodać, że w związku z życzeniem zespołu równowartość 1 euro z zakupu każdego biletu zostanie przekazana organizacji charytatywnej Kids Company.

Sprzedaż biletów na koncert Florence + The Machine prowadzona będzie za pośrednictwem stron: Go-ahead.pl, Biletomat.pl, eBilet.pl (także kolekcjonerskie fan tickety), Eventim.pl (także kolekcjonerskie fan tickety), Ticketpro.pl. Wejściówki dostępne będą także w salonach sieci Empik, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.