Fin Greenall – znany szerszej publiczności jako wokalista Fink – to brytyjski autor tekstów, gitarzysta, producent oraz DJ pochodzący z Brighton. Na scenie towarzyszą mu Guy Whittaker (bas) i Tim Thornton (perkusja). "Hard Believer" to nowy studyjny album Fink, który mieliśmy okazję poznać podczas tegorocznych koncertów w Polsce.

"Hard Believer" obejmuje szeroki zakres muzycznych gatunków, tak jak na poprzednich krążka grupy. Na płycie znajdziemy folk, electro, blues i trochę rocka. Niecodzienne teksty piosenek sprawiły, że Fink został uznany za jednego z wielkich brytyjskich współczesnych kompozytorów.

Poprzednie koncerty Finka w Polsce okazały się wielkim sukcesem – w latach 2011, 2012 i na początku tego roku bilety na ich koncerty wyprzedały się niemal natychmiast. Cztery lutowe występy artysty w 2015 zebrały wiele fantastycznych recenzji zarówno wśród mediów jak i w ciągle rosnącym gronie fanów. Charyzmatyczna formacja na jesieni powróci do nas ze swoją intrygującą muzyką. Bilety już dostępne na LiveNation.pl.