Slash to jeden z najwybitniejszych rockowych gitarzystów wszech czasów. Jego utwory, styl gry na gitarze i występy w takich zespołach, jak Guns N'Roses, Slash's Snakepit, Velvet Revolver, a także solowa działalność inspirowały i dostarczały rozrywki milionom ludzi na całym świecie. W 2007 roku gwiazda Slasha została umieszczona tuż obok gwiazd Jimmy'ego Page'a i Jimiego Hendriksa na Hollywood Walk of Fame. Z samym tylko Guns N'Roses Slash sprzedał ponad 100 milionów płyt na całym świecie. Artysta brał także udział w projektach takich muzyków jak Michael Jackson, Ray Charles czy Stevie Wonder.

Reklama

W 2010 roku Slash zadebiutował solowym albumem zatytułowanym "Slash". Na tym krążku pojawiło się grono znakomitych gości, wśród których znaleźli się: Myles Kennedy z Alter Bridge, Chris Cornell, Fergie, Dave Grohl, Lemmy Kilmister, Duff McKagan, Ozzy Osbourne i Iggy Pop. W 2012 roku ukazał się drugi album artysty, "Apocalyptic Love", który znalazł się na czwartej pozycji listy Billboardu. W ramach promocji longplaya artysta po raz pierwszy wystąpił w Polsce w wypełnionym po brzegi katowickim Spodku, (13 lutego 2013).

W kolejnym roku Slash zadebiutował w świecie filmu, artysta został koproducentem oraz współautorem ścieżki dźwiękowej horroru "Nothing Left To Fear", który wyprodukowany został przez jego firmę producencką Slasher Films. We wrześniu 2014 roku ukazał się najnowszy krążek Slasha – "World On Fire", a w listopadzie artysta wraz z zespołem dał niezapomniane show w Tauron Arena Kraków. Płyta nagrana została w sprawdzonym w boju towarzystwie, Slasha tradycyjnie już wspomagali: Myles Kennedy, Todd Kerns i Brent Fitz. Nad produkcją albumu czuwał Michael "Elvis" Baskette (m.in. Alter Bridge, Incubus).

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu: Płyta stojąca: 220/ 240 zł; Płyta stojąca (golden circle): 350/ 370 zł; Siedzące kategoria 1: 280/300 zł; Siedzące kategoria 2: 240/260 zł; Siedzące kategoria 3: 200/ 220 zł. Bilety w sprzedaży od piątku, 28 sierpnia, godz. 10.00.

Reklama