Junior Boys to duet popowo-elektroniczny utworzony przez Jeremy'ego Greenspana i Johnny'ego Darka w 1999 roku w Hamilton w Kanadzie. Obecnie grupę tworzą Greenspan oraz Matt Didemus. Pierwszym wydawnictwem zespołu była EP-ka z października 2002 roku "Birthday/Last Exit", zawierająca cztery utwory, w tym remiks autorstwa Christiana Fennesza. Na kolejnej EP-ce "High Come Down" z lutego 2004 roku znalazła się piosenka zremiksowana przez innego przedstawiciela kanadyjskiej sceny elektronicznej – Caribou.

Reklama

Debiutancki album "Last Exit" ukazał się we wrześniu 2004 roku. W 2006 roku duet wydał drugą płytę "So This Is Goodbye". W 2009 roku ukazał się ich najbardziej znany longplay "Begone Dull Care" z hitami "Bits and Pieces" czy "Paralel Lines". W 2011 roku ukazał się ostatni album, "It's All True". Po 5 latach zespół powraca z nową płytą "Big Black Coat".

Najnowsze wydawnictwo duetu Junior Boys ukaże się 5 lutego. Sprzedaż biletów rusza 10 grudnia. Wejściówki będą dostępne w bileteriach Empik, Sklepach sieci Media Markt i Saturn, wszystkich punktach sieci Ebilet.pl, Eventim.pl, Ticketpro.pl, Biletin.pl, Biletomat.pl oraz na Goodmusic.pl.