Podczas trzech koncertów (12 listopada w Szczecinie, 13 listopada we Wrocławiu i 14 listopada w Toruniu) wokalistce towarzyszyć będzie 23-osobowy żeński chór z Gruzji. O członkiniach Gori Women's Choir Katie Melua mówi, że to "zupełnie wyjątkowa orkiestra wokalna". Razem wykonają m.in. utwory z nadchodzącej płyty artystki.

Reklama

Katie Melua naprawdę na imię ma Katevan, a urodziła się w gruzińskim mieście Kutaisi. Gdy miała 9 lat razem z rodzicami wyemigrowała z gruzińskiego Batumi do Belfastu w Irlandii. Dziś należy do grona najpopularniejszych piosenkarek brytyjskich. Zadebiutowała w 2003 roku płytą "Call Off The Search", która dotarła na Wyspach Brytyjskich do pierwszego miejsca listy bestsellerów. Dzięki kolejnemu albumowi "Piece By Piece", zawierającemu przebojową piosenkę "Nine Million Bicycles" Katie Melua zyskała międzynarodową sławę. Na koncie ma już 6 albumów studyjnych, w większości wielokrotnie platynowych). Jest ambasadorem dobrej woli fundacji Save the Children.

Bilety ko koncerty w Polsce można kupować w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt oraz na Biletin.pl, Ticketpro.pl, eBilet.pl, Eventim.pl, Biletyna.pl.