The Weeknd miał 5 sierpnia wystąpić przed Rihanną na Stadionie Narodowym w Warszawie. Kanadyjski wokalista zrezygnował z udziału w trasie słynnej Barbadoski. – W związku z nieprzewidzianymi zmianami dotyczącymi nadchodzących projektów, The Weeknd nie będzie dalej towarzyszył Rihannie na trasie Anti World Tour – poinformowali dziś organizatorzy warszawskiego koncertu.

Reklama

Europejska część tournée Rihanny, która promuje płytę "Anti", wystartuje 17 czerwca 2016 roku. Po rezygnacji The Weeknd, jedynym supportem na Starym Kontynencie pozostaje Big Sean (w Stanach Riri towarzyszy Travis Scott).

Abel Tesfaye, bo tak naprawdę nazywa się The Weeknd, ma na koncie dwa albumy: "Kiss Land" (złoty) i "Beauty Behind the Madness" (o statusie platynowego) oraz kompilację "Trilogy", która była jednocześnie jego debiutem na rynku płytowym (podwójna platyna w Kanadzie i platyna w USA). Kanadyjczykowi o etiopskich korzeniach rozgłos przyniosły również piosenki "Love Me Harder" – nagrana w duecie z Arianą Grande oraz hit "Earned It" z filmu "Pięćdziesiąt twarzy Greya".