Dziennik Gazeta Prawana logo

Filharmonia w Szczecinie zagra dla medyków w ramach Święta Muzyki

10 czerwca 2020, 13:22
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Filharmonia w Szczecinie
<p>Filharmonia w Szczecinie</p>/Shutterstock
W najbliższą sobotę w sześciu szczecińskich szpitalach zabrzmi muzyka na żywo. W ramach Święta Muzyki szczecińscy filharmonicy zagrają specjalnie dla pracowników służby zdrowia.

Pierwszy z sześciu koncertów w szpitalach rozpocznie się w samo południe w placówce w Zdrojach. Później muzycy zagrają także w szpitalach przy ul. Powstańców Wielkopolskich, ul. Jagiellońskiej, ul. Unii Lubelskiej, następnie ul. Arkońskiej.

Kolejny koncert zaplanowano dla medyków ze szpitala wojskowego przy ul. Piotra Skargi, ale to nie koniec atrakcji. Później samochód z zespołem grającym utwory o Szczecinie przejedzie ulicami miasta do filharmonii.

"" – poinformował w środę zespół prasowy szczecińskiej filharmonii.

" to hasło przyświecające od 35 lat Świętu Muzyki. To dzień, w którym muzyka staje się dostępna bezpośrednio dla każdego mieszkańca miasta.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj