Zespół Blur zapowiedział specjalny koncert, który odbędzie się 8 lipca 2023 roku na stadionie Wembley w Londynie. Na scenie pojawią się Damon Albarn, Graham Coxon, Alex James i Dave Rowntree, którzy wykonają swoje kultowe i uwielbiane przez fanów piosenki. Gośćmi specjalnymi będą: podbijający list przebojów brytyjski raper slowthai, wysoko oceniana przez krytyków, nominowana do nagrody Mercury artystka Self Esteem oraz rezydujący w Londynie electro-popowy duet Jockstrap. Niewątpliwie zapowiada się niezapomniany wieczór.

Reklama

Naprawdę uwielbiamy grać te piosenki i pomyśleliśmy, że najwyższy czas zrobić to ponownie - powiedział Damon Albarn.

Nie mogę się doczekać, aby ponownie zagrać z moimi braćmi z Blur i powrócić do tych wszystkich wspaniałych piosenek... występy Blur są dla mnie zawsze niesamowite. Wspaniała gitara, wzmacniacz i mnóstwo uśmiechniętych twarzy - dodał Graham Coxon.

Zawsze jest wyjątkowo, kiedy nasza czwórka znajduje się w jednym miejscu. Świetnie, że 8 lipca przyszłego roku tym miejscem będzie stadion Wembley - przyznał Alex James.

Reklama

Po chaosie ostatnich kilku lat, wspaniale jest wrócić i zagrać razem kilka piosenek w letni dzień w Londynie. Mam nadzieję, że się tam zobaczymy - podsumował Dave Rowntree.