Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Kolorowa młodzież na Przystanku Woodstock. ZDJĘCIA!

2 sierpnia 2012, 14:22
Na Przystanku miłość kwitnie
Na Przystanku miłość kwitnie / PAP/EPA / Lech Muszyski
Kostrzyn nad Odrą na kilka dni w roku opanowują tysiące roześmianych i kolorowych młodych ludzi. Przyjeżdżają na festiwal Przystanek Woodstock organizowany przez Jurka Owsiaka i Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zobacz, jak się prezentują.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Woodstock Przystanek Woodstock WOŚP Owsiak festiwal
Reklama

Komentarze (153)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • anty
  2013-08-04 01:14
  zabawa w kale... kloaka totalna
  0
  zgłoś
 • jaga
  2013-01-06 11:22
  Jak bym miała TAKIEGO BACHORA to bym chyba popełniła samobójstwo.
  Toż to totalna PORAŻKA WYCHOWAWCZA.
  Składam kondolencje ich rodzicom i życzę PRZETRWANIA !!!
  0
  zgłoś
 • Gosc
  2013-01-04 02:15
  Zycie to nie tylko zabawa!!! A co innego wolnosc,a co innego samowola ! obrzydliwosc :tarzanie sie w blocie...z jakich srodowisk ta mlodziez ? A pan Owsiak: co mowi,jaki przyklad wyzywajac duchownych.Podobno sam jest kryszynoita i udziela w sekcie Slubow na terenie Woodstok.Tak spiewaja slowiki
  0
  zgłoś
 • sceptyk
  2012-12-29 20:42
  Parobek pozostanie parobkiem, i nic nie poradzisz, nawet w 10. pokoleniu.
  Jak mówi Biblia: "Wrócił pies do tego, co zwymiotował, a świnia umyta, do kałuży błota".
  0
  zgłoś
 • dno
  2012-08-12 11:52
  Świnie tarzające się w błocie, wyglądają podobnie. Naćpani, nachlani.
  0
  zgłoś
 • .
  2012-08-10 22:23
  ta beznadziejna mlodziez to jest przyszlosc narodu
  Czy ten narod ma jakakolwiek przyszlosc???
  0
  zgłoś
 • Arym
  2012-08-10 12:29
  Tam gdzie pacyfa i liść tam marycha, a młodzież która ją bierze jest na odlocie i robi co chce. Potem tylko nadają się do rządzenia państwem.
  0
  zgłoś
 • rajda
  2012-08-10 12:26
  Sodoma i Gomora taka Polska jakiej młodzieży chowanie.
  0
  zgłoś
 • jan
  2012-08-10 10:42
  Rzecz najważniejsza: "właściwy" wizerunek

  Czy obserwowane działania promujące masonerię są rezultatem zorganizowanego, zakulisowego działania lóż działających w Polsce? Nie wiem. Wolnomularstwo jest stowarzyszeniem tajnym, strzegącym swoich tajemnic, a ujawniającym tylko tyle, ile chce i kiedy chce. Dysponujemy jedynie śladami, odpryskami prawdziwych intencji i planów. Na przykład w postaci prasowych wywiadów.

  Warto sięgnąć choćby do rozmowy, którą ponad dwadzieścia lat temu z przedstawicielem Wielkiego Wschodu Francji przeprowadził tygodnik "Wprost" ("Bracia w fartuszkach" - wywiad z Didierem Śniadachem z Wielkiego Wschodu Francji, "Wprost", 20 stycznia 1991, nr 3). Wywiad ciekawy z dwóch powodów. Po pierwsze, widoczna jest w nim, w sposób modelowy, taktyka oswajania polskiego czytelnika z wolnomularstwem. Jak mówił bowiem przedstawiciel Grand Orientu: "My, wolnomularze, nie chcemy rewolucji, dążymy jedynie do polepszania człowieka poprzez jego wszechstronny rozwój. (...) Najważniejsza dla nas jest indywidualna praca jednostki nad własnym rozwojem".

  A więc masoneria jako kółko samokształceniowe, chociaż z ambicjami misyjnymi. Francuski wolnomularz podkreślał bowiem, że "najistotniejsze jest przecież, żeby nasze [masońskie] idee przenikały za pośrednictwem wolnomularzy do różnych środowisk". Ale spokojnie. Nie grozi to żadnymi wstrząsami, zwłaszcza dla Kościoła. Aby to udowodnić, przedstawiciel francuskiej masonerii "kreatywnie" podszedł do prawdy historycznej, zauważając, że "wolnomularze w czasie rewolucji francuskiej ochraniali księży i pomagali im, bo naszą ideą jest braterstwo" (sic!!!).


  Propozycja nie do odrzucenia?

  Czytelnik niezorientowany w "zasługach" masonerii na rzecz odgórnie narzucanej od czasów rewolucji francuskiej polityki laicyzacyjnej byłby skłonny widzieć w lożach niewinne stowarzyszenia osób, które do wszystkich odnoszą się z miłością, szacunkiem i respektem. Takiego efektu oczekiwano. Przecież wspomniany wywiad ukazał się w 1991 roku, gdy apogeum osiągała walka środowisk liberalno-lewicowych o państwo "neutralne światopoglądowo", a "Wprost" wraz z "Gazetą Wyborczą", "Trybuną" i "Nie" był w awangardzie walki z czyhającym wszędzie "państwem wyznaniowym".

  Czytelnik z tych tekstów oczywiście nie dowiedział się o papieskich orzeczeniach w sprawie masonerii, potępiających sposób działania oraz ideologię masońską. A nawet jeśli o nich wiedział, brał to za kolejny dowód "katolickiego obskurantyzmu". Mógł jednak czerpać pociechę z faktu, że do walki z tym ostatnim nadciąga pomoc - fachowa, z niemal dwustuletnim doświadczeniem na polu walki o postęp, tolerancję i braterstwo.

  W cytowanym wywiadzie znalazły się bowiem znaczące zapowiedzi, nie tylko pomocy Polakom w organizowaniu nad Wisłą lóż masońskich. Przedstawiciel Wielkiego Wschodu zapowiadał również, że "chcemy pomóc Polakom dostać się do Wspólnego Rynku".

  Jaka była skala tej pomocy, jakich sfer polskiego życia publicznego dotknęła szczególnie mocno - tego nie wiemy. Jednak z masońską deklaracją "pomocy" Polsce u progu tzw. transformacji po 1989 r. jest podobnie jak z deklaracją Breżniewa złożoną po powstaniu "Solidarności" w sierpniu 1980 roku o tym, że "nie pozostawimy socjalistycznej Polski samej w potrzebie i pomożemy naszym polskim towarzyszom". Lepiej z niej nie korzystać.

  Autor jest kierownikiem Pracowni Historii Niemiec i Stosunków Polsko-Niemieckich Instytutu Historii Polskiej Akademii Nauk, opublikował m.in. ksiażki : „Czerwone karty Kościoła”, „Pierwszy holocaust XX wieku”, „Kielnią i cyrklem. Laicyzacja Francji w latach 1870-1914”.
  0
  zgłoś
 • Janusz Nienormalny
  2012-08-08 09:25
  Słyszałem, ze przekroczono znacznie przydzielony limit zużycia błota! Ktoś powinien tym się zająć!
  0
  zgłoś
 • Drzazga 101
  2012-08-07 19:05
  >>>KRYSTYNA GAZOWNI z 14.07
  O Matko, czytałaś kiedyś moje wpisy na TAKIE tematy i w TYM stylu ? Przecież to gołym okiem widać, że mnie jakieś ścierwo podrabia, żeby mnie zdezawuować. Pzdr.
  Hej !-
  0
  zgłoś
 • Krzychu
  2012-08-07 13:27
  "Kolorowa" to dosyć pozytywne określenie:)
  0
  zgłoś
 • Szmindorf
  2012-08-06 21:19
  Btw do Redakcji - o co kaman z tymi Waszymi czytelnikami? Nie udali się Wam chyba? Choć prawda taka, że takie zjadliwe do bólu komentarze piszą ludzie smutni i bez przyjaciół. Sory, ale mam nadzieję, że nie mają też dzieci, bo g. o nich wiedzą.
  0
  zgłoś
 • Szmindorf
  2012-08-06 21:14
  Przecudowne zdjęcia! Nie wiedziałem że w Dzienniku takie znajdę - jestem tu przez przypadek;) Tak, to ja lubię. Gratulacje dla fotografów i za komenty! Stary jestem, ale kiedyś pojadę tam (wybieram się jak ten - kurcze - Muzułmanin do Mekki ;))
  0
  zgłoś
 • Krystyna gazowni
  2012-08-06 14:07
  DRZAGA WEŻ CHŁOPIE SIE OCKNIJ .
  MYŚLAŁAM FACET ŻE JESTEŚ POWAŻNYM GOŚCIEM ,ALE TY JESTEŚ TYLKO WYPIERDKIEM .
  0
  zgłoś
 • Focus
  2012-08-06 11:10
  Ludzie, po co się tak spinacie? W zasadzie jak jedziesz na woodstock, to przestaje się liczyć polityke, tylko dobra zabawa... A niektóre przygłupy tu się spinają i starają się wcisnąć a to że bydło, a to że PO i tak dalej. Ludzie się tam jadą bawić, mnie osobiście mało interesuje, czy Owsiak bierze coś z WOŚPU, niech sobie bierze, i tak za kasę z WOŚPU to jest tyle sprzętu w tych naszych szpitalach... No ale cóż, wy spinajcie się tu dalej, siedząc z d*pą zatrutą przez to jak by tu komuś do*ebać przez internet, a Ci wszyscy którzy chcą się bawić, i tak na woodstock pojadą :) Pozdrówka!
  0
  zgłoś
 • WSZYSTKO W TEMACIE
  2012-08-05 22:19
  DO TOFIKA-DEBILIKA ...
  nie, to nie jest dobrze i dobrze, ze sie o tym mowi i sie takie patologie sciga ...
  makabrycznie jednak jest, kiedy sie relatywizuje wydarzenia, tak jak ty to robisz ...
  0
  zgłoś
 • mendrol
  2012-08-05 21:48
  A kto napisze co się dzieje np. w czasie przybycia pielgrzymów do miejsc kultu ? Rzecz jasna że nie przed ołtarzem, ale w bliskim otoczeniu Świątyń, w królestwie agresywnych band złodziejaszków, k... i pozostałej hołoty ?
  0
  zgłoś
 • Tofik
  2012-08-05 21:00
  Jak ksiadz bzyka ministranta lub male dziewczynki to lepiej PISiory ?
  0
  zgłoś
 • Drzazga 101
  2012-08-05 20:56
  O Matko
  jak hofman tyrka jarusia prezsa od tylu to tez sa kwiki.
  milosc nie zna granic wiekowych
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama