Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Wiosenna przerwa na muzykę. Wszystko, co najciekawsze na Spring Break 2016

20 kwietnia 2016, 09:56
Pełna nazwa trzeciej edycji imprezy, która odbędzie się między 21 a 23 kwietnia, to Enea Spring Break Showcase Festival & Conference. Showcase, czyli festiwal, który ma przedstawić młodych wykonawców nie tylko fanom, ale też wydawcom, organizatorom koncertów, mediom. Conference, bo takiej imprezie powinny towarzyszyć panele i dyskusje dla osób ze środowiska muzycznego. To, że przyjeżdżają z zasady młodzi artyści, nie wyklucza gwiazd. Takich nie zabraknie również w Poznaniu.
Pełna nazwa trzeciej edycji imprezy, która odbędzie się między 21 a 23 kwietnia, to Enea Spring Break Showcase Festival & Conference. Showcase, czyli festiwal, który ma przedstawić młodych wykonawców nie tylko fanom, ale też wydawcom, organizatorom koncertów, mediom. Conference, bo takiej imprezie powinny towarzyszyć panele i dyskusje dla osób ze środowiska muzycznego. To, że przyjeżdżają z zasady młodzi artyści, nie wyklucza gwiazd. Takich nie zabraknie również w Poznaniu. / Shutterstock
Koncerty, panele, wystawy – w najbliższy czwartek w Poznaniu startuje Spring Break, największa w Polsce impreza dla młodych artystów, ich fanów i branży muzycznej.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Wrocław Reni Jusis Daria Zawiałow Sara Hartman Spring Break 2016 festiwal Spring Break Bródka Dawid Pod­sia­dło
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama