• ~niePiSman
  (2017-07-10 12:32)
  Niewątpliwie wspaniały koncert ale kto dorówna interpretacji hymnu ? Z Wolski do Wolski ,żaden Elton John tylko wielki swą małością nasz omnibus żoliborski .
 • ~PISman
  (2017-07-12 11:41)
  W piosenkach liczy się przede wszystkim tekst - dlatego wspolczuje niePISmanowi i wszystkim którzy promują Eltona Johna za teksty takie np. jak ten: (Natural sinner) Im a natural sinner, born a sinners son Evils been my motto, distrust everyone Im a natural sinner, born a sinners son Evils been my motto, distrust everyone niePISman zapewne nie zna angielskiego - wiec jakakolwiek dyskusja z nim na temat tego teksu nie ma sensu. uważam ze każdy człowiek dla którego mottem jest zlo i destrukcja - to zly człowiek- dlatego sdecydowanie wole teksty panow- Wolskiego, Makowieckiego czy Pietrzaka.
 • ~PISman
  (2017-07-12 11:49)
  Przepraszam za niestaranny tekst i bledy w komentarzu zamieszczonym przeze mnie w pospiechu przed chwila - jestem obecnie w szpitalu w pracy w Anglii- czulem się jednak zobowiązany szybko odpowiedzieć na bzdurny komentarz niePISman-a
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.