Finalista "X Factor" kontra zwycięzcy show Polsatu. Cięta riposta

| Aktualizacja:

Były już kłótnie jurorów, osobiste wycieczki pod adresem wykonawców, ale tego jeszcze nie! Wybuchła awantura między zwycięzcami muzycznego programu Polsatu, a kontrowersyjnym finalistą show TVN.

wróć do artykułu
  • ~sunny26
    (2012-07-10 20:47)
    misiu jest słodki
  • ~gość
    (2012-04-26 14:23)
    kocham szpaczka
  • ~fanka
    (2011-08-11 21:41)
    nie mogę już słuchać Enej, te ich weselne kawałki wszędzie puszczają do obrzydzenia,a Michałka nie chcą, a przecież też wydali z Whiplash na płycie demo cztery cudowne kawałki tj.Szczerośc dnia, Kolorowa szarość , Carpe diem i Wiara w sen, polecam na YT
  • ~lusia
    (2011-08-04 21:17)
    ten ich hit na lato to jakis koszmar jak cala ich muzyka jest taka to ja dziekuje
  • ~szpakofanka
    (2011-08-04 18:44)
    To w takim razie chłopaki z Enej nie maja pojęcia, że Michał Szpak posiada własną twórczość, wystarczy wklepać w google Whiplash albo DeStar. Sposób wykonywania coverów też wskazuje na wielki potencjał jaki drzemie w tym młodym chłopaku. Michał, czas na rewolucję!!!
  • ~Wersss.
    (2011-08-04 18:34)
    Dobrze Michałek im powiedział ! .
  • ~j
    (2011-08-04 14:08)
    nagrali jedna glupawa piosenke i w glowach sie poprzewracalo
  • ~MARIOLA
    (2011-08-04 12:42)
    Oni byli razem w Inowrocławiu na Hitach Eski . Szpak dostał tam największe owacje ...większe niż Enej. i dlatego maja gulę na niego. To żałosne.
  • ~gem
    (2011-08-04 12:34)
    Za chwilę Szpak rozwali system i dlatego te krasnalowate konusy robią w gacie ze strachu. Im to sie dopiero w głowach poprzewracało , a mają przecież na koncie tylko jeden weselny kawałek. O najniższej możliwej wartości muzycznej.
  • ~Klex
    (2011-08-04 12:21)
    A może zamiast pazurki malować to książeczkę przeczytać np "Dlugie_ramie_Moskwy_-_Slawomir_Cenckiewicz". Tylko nie wiem czy TVN pozwoli mu takie lektury.
  • ~emolka
    (2011-08-04 12:21)
    nie znosze tego szpaka - a Enej jest boskie koniec kropka!
  • ~cc
    (2011-08-04 12:04)
    Przestańcie promować tego Szpaka do jasnej cholery! Kto to w ogóle jest? Bo ja widzę lenia śmierdzącego, który zamiast brać się do porządnej roboty, spoczął na fazie ,,pseudo-celebrytyzmu''. Przecież ten człowiek nie może mieć wszystkiego ok z głową... Co do Eneja to można ich lubic albo nie, ale muzykę swoją robią, kawałki też komponują, a słyszeliście jakąś samodzielną aranżację Szpaka?
  • ~DJ
    (2011-08-04 11:41)
    ENEJ to jest ska??? Nie sądzę. I owszem, wałkowany we wszystkie strony "hit" "Radio" jest typowo weselnym kawałkiem, co stwierdzam jako człowiek, który grał niejedną imprezę i niejedno wesele. To nie jest poziom europejskiej czy brytyjskiej muzyki pop, to jest regionalne wydziwianie, zalatujące troszkę Eurowizją. I dobrze, niech sobie jest. Z tym, że muzycy powinni ze soba konkurować na scenie i w sklepach płytowych, a nie bluzgając na siebie - tym się różnią od politykierów.
  • ~Mikimoto
    (2011-08-04 11:38)
    Prawda boli Szpaka i tyle, mimo że nie przepadam za Enejem przyznaje chłopakom całkowitą rację, oni przynajmniej tworzą własne kawałki, których teksty dobre nie są, ale złe również nie. A Szpak kilka nieudolnych coverów, przebieranki w ciuchy koleżanek, a jak już coś własnego napisze to wszyscy wieszczowie narodowi na raz przewracają się w grobach.
  • ~serpent
    (2011-08-04 11:19)
    PRODUCENCIE właśnie obnażyłeś sie , że jesteś z ENEJA.
    Gratuluje klasy.
    Jak ulał pasuje do "muzyki" jaką robisz.
    Własnie tacy jak ty, cofają Polskę do Ukrainy, powodując , że nigdy nie wyjdzie z remizy strażackiej. Grasz dla zaprurtch dresów i nie masz zielonego pojącia, czym jest muzyka i szlachetne emocje jakie przynosi. Emocje, ktorych mistrzem jest Michał Szpak.
    Co można przeżyć słuchjąc twoich tanich , festyniarskich szlagwortów...najwyżej ochotę na kolejne piwo, albo szybki seks za oborą.
    Tak ma wyglądać sztuka w Polsce ?
    Ja nie wyrażam na to zgody. Przeraża mnie wasz " sukces"", bo jest mi za Polskę zwyczajnie wstyd.
    Czapki z głów przed Michałem Szpakiem...bo to jest muzyczny geniusz.
  • ~ewa
    (2011-08-04 10:47)
    Wszystkim sie wydaje ze mozna sobie jezdzic po Szpaku do woli a jak on cos powie to sie wszyscy oburzaja,nie daj sobie Michal wejsc na glowe
  • ~Producent
    (2011-08-04 10:45)
    Szpak, pajacu, a wiesz, co to jest ska? Pewnie nie, bo w świecie popeliniarzy jest to gatunek nieznany. Ja to przede wszystkim słyszę w Eneju, plus kilka innych rzeczy. Nie jestem ich fanem, ale wiem, że a/ są muzykami lata świetlne przed tobą (zresztą to nietrudne, bo ty nie jesteś żadnym muzykiem, tylko pajacem, który szybko się skończy) b/ co najmniej kilku z nich zna się całkiem nieźle na produkcji, o czym ty nie masz zielonego pojęcia. Ale proszę bardzo, stwórz numer, jak to mówisz, weselny, rozpisz go na kilka instrumentów i wokali, zobaczymy. Masz mordę pełną g... i sam jesteś taki sam w kategoriach profesjonalnych. Różnicie się tym, że Enej i bez MBTM grałby dalej, a ty jesteś tworem nastawionym na taki shit. Dziś jesteś jutro cię nie ma z tą całą swoją pretensjonalnością i pseudoinnością. Mają rację Eneje - jak będziesz miał jakiś dorobek muzyczny, a nie darcie ryja w Californication i oblewanie ludzi wodą, wtedy będzie można z tobą rozmawiać, śmieszny człowieku.
  • ~widmo
    (2011-08-04 10:36)
    niestety Szpak tym komentarzem pokazał, że nie wie co to jest muzyka, niech spróbuje stworzyć coś, cokolwiek bo na razie jedzie na czyiś numerach. A numery Enej to nie jest muzyka weselna, takich rzeczy się powszechnie nie gra i są to ciekawe i nie banalne aranże.
    Panie Szpak ludzie oceniają nie tylko po wyglądzie, pani Doda nie sprzedała na razie tylu płyt co np. Raz, Dwa, Trzy.
  • ~misiek
    (2011-08-04 10:28)
    co to za ped
  • ~Andrzej.
    (2011-08-04 10:28)
    Przestańcie wreszcie pisać o tym żałosnym pajacu. Nie ma żadnej swojej piosenki i to jest fakt. Nad głosem też bym podyskutował bo to co zaprezentował na Orange Festiwal to żenada kompletna. On jest jak Jola Rutowicz - znany z tego że jest znany, a to tylko dzięki mediom i pewnie skończy tak jak ona, czyli zostanie zapomniany bardzo szybko, jeżeli nie zajmie się komponowaniem muzyki i śpiewaniem. Widać jemu wystarczy, żeby o nim pisali i nie ważne jak tylko, żeby było głośno i najlepiej skandalicznie. Pajac na gumie i nic więcej.