Już wiadomo, co zabiło Amy Winehouse. To nie były narkotyki

| Aktualizacja:

Badania toksykologiczne wykazały, co było we krwi brytyjskiej gwiazdy, gdy umierała. W organizmie Amy Winehouse, według lekarzy, nie było śladów narkotyków.

wróć do artykułu
  • ~Kirus
    (2011-08-28 11:51)
    sebeks - te stwierdzenia to z własnego doświadczenia czy gdzieś przeczytałeś ?
    Moim zdaniem to taka terapeutyczna regułka która w puźniejszym czasie robi miazgę ludziom w głowach.
  • ~mamoniowa303
    (2011-08-24 11:42)
    Już wiadomo, co zabiło Amy Winehouse. To nie były narkotyki

    "Nie sposób jednak określić, jaki miał on wpływ na jej śmierć" - mówi "Daily Mail" rzecznik rodziny gwiazdy. Bliscy czekają teraz na oficjalne podsumowanie śledztwa, które ma nastąpić w październiku.

    zalosny redaktorku zdecyduj sie w kwestii przyczyny smierci Amy Winehouse. Dajesz tytul, ktory zapewne ma przyciagnac czytelnikow, sugerujacy, ze artykul poda odpowiedz. Okazuje sie jednak, ze jego tresc to belkotliwe wycinki przedrukow z zagranicznych serwisow . Skad sie tam wziales redaktorzyno ??? Z lapanki ???
  • ~meloman
    (2011-08-24 11:41)
    Szkoda dziewczyny, miała fantastyczny głos. dlaczego ludzie sami siebie potrafią unicestwiać?
  • ~sebeks
    (2011-08-24 08:25)
    ~rop2011-08-24 07:08
    bo narkomanem jest sie do końca życia
    tak jak alkoholikiem
    nawet gdy odstawiasz czynnik uzależnienia wciąż jesteś na niego bardzo podatny
    problemy w życiu już udało jej sie zaćpać
    skoro sie udało
    czemu miałaby nie robić tego więcej
    dla siebie?
    dla bliskich?
    proszę...
  • ~rop
    (2011-08-24 07:08)
    Skoro była uzależniona od nrkotyków to jak test krwi mógłł nie wykryctego?
  • ~A TO NIESPODZIANKA
    (2011-08-24 02:19)
    jej ojcem byl DAILY MAIL?
  • ~Sigma
    (2011-08-23 23:58)
    Re: 007 Czegoś nie pojmuję, zapewne dlatego żem głupi i pozbawiony wyobraźni, ale błagam wyjaśnij mi Waszmość jak się Ami Winhoiuse ma do Ś.P. Andrzeja Leppera albo do Tuska, zpełnie nie kumam metafory.
  • ~AS
    (2011-08-23 23:54)
    hehe i elle albo lepiej hooju
    po go..wno sie skrywasz smieciu! Mozesz sobie gnoku ubecki przyjac 100 nickow - ale twoj ptasi mozdzek nie wymyali ich wiecej niz 3. Dlatego spadaj GNOJU
  • ~rem
    (2011-08-23 23:43)
    Wyniki powinny być znane w krótkim czasie, najwyżej miesiąca czasu. Moim zdaniem dwa tygodnie to długi czas. Tymczasem wynikami na pewno się manipuluje i nigdy prawdy się nie dowiemy tak w tym przypadku jak i np. Lepera.
  • ~gsgs
    (2011-08-23 23:42)
    ~Marek Winicjusz2011-08-23 19:54
    szkoda, bo fajną była babką.
    Najwyrażniej każda potwora znajdzie amatora fuuuj
  • ~cmc
    (2011-08-23 23:42)
    ~BArt2011-08-23 22:54
    Dalej nie wiem kim była ta alkoholiczka i dlaczego piszą o niej w gazecie.

    Bo miała korzenie
  • ~BArt
    (2011-08-23 22:54)
    Dalej nie wiem kim była ta alkoholiczka i dlaczego piszą o niej w gazecie...
  • ~jaś
    (2011-08-23 22:26)
    czy was wszystkich dzisiaj powypuszczali na przepustki z Tworek WSIURY JEDNE,wieśniuaki!!!
  • ~007
    (2011-08-23 21:03)
    Panie donaldzie tusk co, a może kto zabił A. Lepera? Panie prezydencie/premierze dlaczego kampanie wyborcze muszą być po.parte na samym otwarciu zbrodniami tak jak ta ostatnia mordem po.litycznym w wydaniu jednego z członków pańskiej partii (PO), w której zamordowano z nienawiści członka PIS w Łodzi?
  • ~Marek Winicjusz
    (2011-08-23 19:54)
    szkoda, bo fajną była babką...
  • ~dziennikarzyna
    (2011-08-23 19:53)
    Tutuł artykułu: 'Już wiadomo, co zabiło Amy Winehouse'
    +
    Treść artykułu: 'Nie sposób określić, jaki miał on wpływ na jej śmierć'
    =
    pozdrowienia dla idioty który to pisał.
  • ~Elle
    (2011-08-23 19:28)
    HEHE ma racje! zapraszamy wyznawcow Kaczynskiego do Wa-wy - przyjedzcie kiedys i stancie blisko obok waszego idola - np 10 wrzesnia pod Palacem Prezydenckim, a sie przekonacie...
  • ~HEHE
    (2011-08-23 19:24)
    NO TO STAN KIEDYS OBOK KURDUPLA I POCZUJ JAK OD NIEG WALI POTEM I JAK MU SMIERDZI Z RYJA, JAK NIE WIERZYSZ WYZNAWCO...
  • ~gosc
    (2011-08-23 19:04)
    No coz chodzi prawdopodobnie o duze odszkodowanie ,dlatego djagnoza jest zmieniona.
  • ~pielęgniarz
    (2011-08-23 18:50)
    ty HEHE wróć do szpitala pan doktor obiecał ,że dostaniesz pokoik z klamką w drzwiach i basenik i bluzę z bardzo długimi rękawkami