Kompozytorem utworu jest sam Pokora, za produkcję zaś odpowiada belgijska grupa producencka Bionix. Piosenka została zarejestrowana w Paryżu i opowiada o uczuciu rodzącym się między dwojgiem ludzi.

Reklama

Patricia Kazadi to postać telewizyjna, aktorka i piosenkarka. Jest znana z ról serialowych, m.in. w "Egzamin z życia", "Ranczo" czy "Na wspólnej". Kazadi brała udział w programach gwiazdorskich "Jak oni śpiewają?" oraz "Taniec z gwiazdami". Jest prowadząca program "You Can Dance".

Matt Pokora zaistniał dzięki udziałowi w trzeciej edycji programu "Popstars", francuskiego odpowiednika "Idola". Razem z pozostałymi zwycięzcami talent show stworzył formację Linkup, która nagrała jeden album i wydała trzy single. W 2004 zespół się rozpadł a Matt rozpoczął solową karierę.

W kraju swoich dziadków Pokora pojawił się po raz pierwszy w sierpniu 2008 roku na Sopot Festiwal, gdzie jego piosenka "Catch me if you can" spotkała się z dużym zainteresowaniem publiczności. Jego ostatni album, "Updated" osiągnął w Polsce status złotej płyty.(PAP Life)

azu/ zig/
Reklama