Album "To, co dobre" ukazał się na rynku 23 stycznia i był promowany singlem "To, co dobre, to, co lepsze" oraz teledyskiem zrealizowanym w malowniczej okolicy Wrocławia.

Reklama

"To, co dobre" jest efektem pracy Andrzeja Piasecznego z amerykańskim producentem Henrym Hirschem, który odpowiedzialny jest za brzmienie nagrań m.in. Lenny'ego Kravitza i Madonny.

Chodziło mi o to, żeby znaleźć osobę, która mnie nie zna, spojrzy na mnie świeżym okiem. Znalazłem Henry'ego Hirscha, który jest fascynatem starych brzmień i kolekcjonerem starych aparatów do nagrywania, którymi potrafi się świetnie posługiwać – mówił Andrzej Piaseczny.

Hirsch nie tylko zadbał o dobre brzmienie całego materiału, ale również podarował Piasecznemu kilka własnych utworów.

Andrzej Piaseczny to polski wokalista, autor tekstów i aktor. Były lider zespołu Mafia, z którym wylansował takie przeboje, jak "Imię deszczu", czy "Całe noce". Współpracował także z Robertem Chojnackim, z którym nagrał takie hity jak "Niecierpliwi", "Budzikom śmierć" oraz "Prawie do nieba". Od 2008 roku współpracuje z Sewerynem Krajewskim, który współtworzył płytę "Spis rzeczy ulubionych".