"End Of Time" – pochodzący z platynowej już w Polsce płyty "4" – to utwór, który fani od dawna wskazywali, jako swojego faworyta. Piosenka podbiła serca krytyków i publiczności oraz jest jednym z najchętniej puszczanym kawałkiem Beyonce na scenie klubowej.

Reklama

Teraz wszyscy, którzy na platformie Soundcloud, zamieszczą do 9 marca swój remix "End Of Time" wezmą udział w konkursie organizowanym przez samą Beyonce.

Sample potrzebne do wykonania remixu a także instrukcję dotyczące tego jak później zamieścić piosenkę w sieci można znaleźć na oficjalnej stronie Beyonce: www.beyonceonline.com.

Na remixy w początkowym etapie konkursu głosować będą użytkownicy SoundCloud a 50 najwyżej ocenionych przez nich prac przesłuchanych zostanie przez specjalne jury, w skład którego wejdą profesjonalni DJe, wykonawcy, producenci muzyczni a także sama Beyonce. Na ich ostateczny wybór wpływ będzie miała oryginalność, kreatywność i pomysłowość twórcy. Zwycięzca ogłoszony zostanie 2 tygodnie po terminie upływu zgłoszeń.

W konkursie mogą wziąć udział mieszkańcy 25 krajów, m.in.: Australii, Indonezji, Malezji, Meksyku, Holandii, Filipin, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych i Polski.