Spłonął dom, straty kilka milionów. Rodowicz pomaga kompozytorce

Pod koniec stycznia doszczętnie spłonął dom kompozytorki Katarzyny Gaertner. Straty szacowane są na 3,5 mln zł. "Wiedziałam, że zostali z niczym" - mówi Maryla Rodowicz, która od razu ruszyła na pomoc poszkodowanej przyjaciółce.

wróć do artykułu
  • ~jankop
    (2012-02-12 10:45)
    myslę że była rozsądna i ubezpieczyła dom.Jeśli tyle był wart.Może warto pomóc bezdomnym i naprawdę biednym.
  • ~Matwiej Szuła
    (2012-02-12 10:52)
    BEZ CENZURY!Wspaniała kompozytorka ,żal ,szkoda ,taka tragedia.a tak na marginesie ; oczekuję na wiadomość że zdziczałe psy pogryzły ,lub zagryzły ludzi.Obciążam tym oszołomów z ochrony zwierząt.Dopóki można było prowadzić odstrzał zdziczałych psów ,zdarzały się takie przypadki sporadycznie.Nasz Naród wyrzuca niechciane psy,koty do lasu ,a skutek: wielkie watahy mordują sarny,zające itd.BRAWO OCHRONA.A co najgorsze gdy laicy wypowiadają swe zdanie.
  • ~kogel mogel
    (2012-02-12 10:53)
    No Celebryci, macie okazję pokazać swoje dobre serduszka ... przecież to nie biedota z czworaków tylko jedna z was, osób znanych, cenionych, zapewne ma samych oddanych przyjaciół ...
  • ~Otylia
    (2012-02-12 10:58)
    Milionerka , peerelowska piosenkarka , która na dziesiątki lat opanowała telewizję choć to młodzi powinni być promowani śmie żebrać o pomoc dla lubiącej alkohol Gaertner . A te miliony które zarabia na znajomościach w telewizji i na koncertach organizowanych przez władzę to co tylko dla siebie ? dla Kasi nic ? tylko pasztet ?
    Jacy bezczelni ci peerelowscy celebryci , na emeryturę kobieto ! daj wreszcie coś zarobić młodym - fałszywcu !
  • ~mel
    (2012-02-12 11:01)
    mysle tak samo
  • ~parasolka
    (2012-02-12 11:01)
    Pani Rodowicz chyba już na dobre odbija.
  • ~bredzislaw komarowski
    (2012-02-12 11:07)
    ogien ma to do siebie ze czasem sie zapala
  • ~D.T
    (2012-02-12 11:09)
    A GDZIE UBEZPIECZENIE ,CO TAKI DROGI DOM NIE BYL UBEZPIECZONY
    PRZEJMIJ SIE MARYCHA LEPIEJ LOSEM BEZDOMNYCH BO MROZY ,
  • ~skąpiec
    (2012-02-12 11:13)
    Zwarjowała Maryla czy co??? Niech pomaga , stać ją jest milionerką. A wila za miljony nie była ubezpieczona, takie skąpstwo zasługuje na potępienie !!! Nie dam ani grosza nawet gdybym miała !!! Ale nie dam bo nie mam !
  • ~Maciek
    (2012-02-12 11:14)
    JA MIESZKAM W BLOKU I WYDAJĘ ROCZNIE TE 2OOZL NA UBEZPIECZENIE MIESZKANIA. NO NIE WYOBRAZAM SOBIE ABY KTOS MIESZKAJACY W DOMU ZA 3,5MLN BYL TAK SKĄPY I NIE WYDAŁ TEGO 1000 ZŁ NA ROCZNE UBEZPIECZENIE? PANI RODOWICZ ZAMIAST ZBIERAĆ DATKI POWINNA BYŁA DAĆ IM TE 1000 ZL ROCZNIE NA UBEZPIECZENIE DOMU -NAWET ROLNICY NA WSI WIEDZĄ ŻE CHAŁUPE TRZEBA UBEZPIECZYĆ
  • ~gawel
    (2012-02-12 11:17)
    Konto Gaertner tez sie spalilo ze jest pusta jak ta cala komuna.
  • ~shedows
    (2012-02-12 11:19)
    Trzeba się było UBEZPIECZYĆ
  • ~700zl miesiecznie
    (2012-02-12 11:20)
    To apel do emerytow?
  • ~szałas
    (2012-02-12 11:23)
    hheee nie trza bylo se takiego drogiego domu kupować ,,altana albo m2 w bloku byloby w sam raz ,,,
  • ~ziuta
    (2012-02-12 11:25)
    Jak było ją stać na takie mieszkanie to sobie kupi następne.
  • ~Matwiej Szuła
    (2012-02-12 11:26)
    Szkoda czasu na recenzje ,gdy CENZOR likwiduję wpisy.Szanowni Adwersarze i Wy się nazywacie kulturą?Fe,FE .
  • ~mama gosia
    (2012-02-12 11:29)
    jestem przeciw wspieraniu finansowemu - serdecznie zaś współczuję tragedii pożaru, ale radę winniście dać sobie Państwo sami, w gronie zamożnych przyjaciół, etc...
  • ~wolna rada
    (2012-02-12 11:35)
    ja utrzymuje rodzine w Etiopii. Tam ludzie nie żyja w luksusach , schabu i pasztetu nie jedza.
    Artyści są jak dzieci - daj, daj, daj. Bo ja musze zyc w wilii za 3 i poł miliona.
    Bo ja jestem "kims"-
    Maryla moze im kupic dom - stać ja na to Jak zbiorka - to na biednych a nie
    bogatych.
    Maryla spadła z choinki na głowe. , .
  • ~ania
    (2012-02-12 11:41)
    nie jestem naiwna - w show-biznesie wille sa zwykle ubezpieczone - wiec i ten na pewno byl ubezpieczony - ale zawsze mozna od kogos wyciagnac dodatkowe pieniadze - Rodowicz jest z tego znana . Sytym zawsze malo...
  • ~nina
    (2012-02-12 11:43)
    malo to biednych ludzi co trzeba im pomuc !!!
    Czy oni musza mieszkac w takim duzym domu ???

Może zainteresować Cię też: