Spłonął dom, straty kilka milionów. Rodowicz pomaga kompozytorce

Pod koniec stycznia doszczętnie spłonął dom kompozytorki Katarzyny Gaertner. Straty szacowane są na 3,5 mln zł. "Wiedziałam, że zostali z niczym" - mówi Maryla Rodowicz, która od razu ruszyła na pomoc poszkodowanej przyjaciółce.

wróć do artykułu
  • ~kalina
    (2012-02-12 12:25)
    Przykro czytać te komentarze. Mam nadzieję, ze kompozytorka ich nie czyta. Nie masz ochoty pomagać to nie pomagaj... Łaski bez.

    Straty to nie tylko dom jak niektórzy tu z uporem piszą... ale przede wszystkim bezpowrotnie stracony twórczy dorobek życia i rózne pamiątki. Tego żadne ubezpieczenie nie wróci. Trzeba będzie tego szukać po archiwach i nie wiadomo czy się znajdzie. Na to zreszta beda też potrzebne pieniądze bo coraz mniej wolentariuszy i ludzi dobrego serca w narodzie.

    Ja w każdym bądź razie wplace na podane konto. A gdyby żył legendarny proboszcz z Podkowy Lesnej ks. Leon Kantorski pieniądze z pierwszych zbiórek trafiły by juz do pogorzelców.

    Pani Marylu robi pani dobra robotę. Tak trzeba!
  • ~thusk
    (2012-02-12 13:41)
    Za taka zbiorke O. Rydzyk zostal skazany na wysoka grzywne. Dlaczego sie nie ubezpieczyli?
  • ~emerytka
    (2012-02-12 14:27)
    TO SZCZYT BEZCZELNOŚCI W WYKONANIU RODOWICZ.
  • ~m
    (2012-02-12 14:21)
    tiaa pudernica jak widac pomaga medialnie, bo po cichu nie moze;-(
  • ~olo
    (2012-02-12 14:08)
    Dlaczego nie robiono zbiorki dla biednych, przeciez moga mieszkac w mieszkaniu kwaterunkowym.
  • ~KT
    (2012-02-12 14:09)
    Takich pogorzelców, choć by w ostatnim czasie jest dużo i to rzeczywiście nie bogatych ludzi. Jakoś tej pani Rodowicz nie przychodzi do głowy im pomóc i zorganizować koncert pomocowy. Po za tym chyba nie wszystko mieli w tym domu. Konta bankowe też chyba mieli nie najcieńsze.
  • ~XX4
    (2012-02-12 14:11)
    Niewygodne komentarze są usuwane...
  • ~Jegor
    (2012-02-12 13:41)
    Oczywiście na "biednych" ludzi trafiło i "szlachetni" starają się żeby pomogli inni.
    Najlepiej zatrudnić Owsiaka. Odstawi szopkę przy współpracy kolegów ze służb specjalnych i wszystkich mediów. Kilkadziesiąt milionów wpadnie jak nic.
  • ~swe
    (2012-02-12 13:39)
    ja też bym chciała z tego pasztetu i schabu jak jej ta klępa tyl zawdzięcza no to niech się postara co my mamy do tego??? Q..a mać
  • ~SAM
    (2012-02-12 14:43)
    MARYLA NIE RÓB SOBIE JAJ
  • ~robol
    (2012-02-12 13:39)
    Jak kogośstać na dom za 3,5 ml.to i go stać na mieszkanie za 200 tys.Rodowicz,twoje 2 występy,i po kłopocie
  • ~Steff
    (2012-02-12 13:39)
    A co z tantiemami pani kompozytorki ? , dostaje 1 milion zł rocznie i musi żebrać u ludzi ?
  • ~intelektualistka
    (2012-02-12 13:34)
    ja bym tylko chciała wiedzieć co zrobiła i robi ta klępa rodowicz i ta pani Gaertner dla biednych i głodnych dzieci których w tym zasr..nym kraju nie brakuje??? niech zorganizuje te larwy z kongresu kobiet no.
  • ~kalina
    (2012-02-12 13:18)
    Do niny!

    Czyżby tylko moherowe berety miały jeszcze jakies ludzkie odruchy w tym kraju!
  • ~danuta
    (2012-02-12 13:07)
    Rodowicz ma kupę kasy to niech kupi jej dom!Przecież teksty do jej piosenek pisala a nie żebracie od biednych ludzi niech pokaże chociaz jakiś jeden gest!!!
  • ~jasko
    (2012-02-12 13:01)
    jesli sie buduje dom za 3 lub 4 miliony to trzeba go dobrze ubezpieczyc , a po prosbie chodzic do celebrytow np. Kupy Wojewodzkiego
  • ~bydłoszewski
    (2012-02-12 14:29)
    No rzeczywiście trzeba pomóc .
    Zrzućmy się po 10 zł to uzbiera się może z milion .
    Dziwi fakt , tacy bogaci i nie stać na ubezpieczenie ?
  • ~rom 64
    (2012-02-12 14:34)
    Mleczko dla malych kozek .Woda dla niemowlat.Ofiara dla watykanczykow.Smietniki dla.glodnych.ZENADA
  • ~psychoanalityk
    (2012-02-12 12:51)
    ..temat dla ,,idiotoPO-dobnych...to jej PO-moz babo.Przeciez stac cie na to.Jak ktos ma chałupe za 3,5 miliona to powinien ja na tyle ubezpieczyc..głupa pali gruba ,,gwiazda"
  • ~bruno
    (2012-02-13 11:30)
    I co mam płakać ?Współczuć tak.Ale 99 % rodaków nie ma domu za 3 i pół miliona.W Polsce odnotowano 12 tys pożarów i tysiące ludzi stracił dach nad głową.Dlaczego pani,którą stać na dom za taką sumę, jest bardziej potrzebująca niż ludzie którzy stracili domy za 200 czy 300 tys i które bardzo często są dorobkiem kilku pokoleń .Czy pani która ma dom za 3 i pół bańki żyje za 1500 na miesiąc ?

Może zainteresować Cię też: