Co zabiło Whitney Houston? Będzie sekcja zwłok

Biuro koronera w Los Angeles poinformowało, że zostanie przeprowadzona sekcja zwłok zmarłej piosenkarki Whitney Houston. Jednak jej termin na razie nie jest znany - podała agencja Associated Press.

wróć do artykułu
  • ~_ziuta_k_
    (2012-02-12 18:09)
    _
    _nie chciala dogadac sie z holly-mafia...tak jak m.jackson...
    _
  • ~szeol..
    (2012-02-12 17:50)
    pewnie przeczytała gazetę koszerną..
  • ~dajcie luzu
    (2012-02-12 17:46)
    to żul był,robiła pod siebie po koksie,a dostawca koki s chwalił,że 1milionS zarobił na niej
  • ~v
    (2012-02-12 17:45)
    ,,Wówczas mogą uzyskać wstępne informacje na temat przyczyny śmierci. Jeśli jednak odgrywają w niej rolę narkotyki lub alkohol" Dlaczego w Polsce dziennikarze zawsze używają zwrotu ,że ktoś przedawkował narkotyki lub alkohol? To tak jakby powiedzieć ,że ktoś zginął od broni palnej lub strzału z pistoletu. Alkohol to jeden z bardziej szkodliwych narkotyków, o największej ze wszystkich szkodliwości społecznej.
  • ~ZYGMUNT KAMIENSKI
    (2012-02-12 17:40)
    Zmarla WHITNEY HOUSTON moja znajoma -z USA na Swieta Bozego Narodzenia 2011r- OTRZYMALEM - DO SCIAGNIECJA- z Intrnetu--/BEZPLATNIE--- 4 -JEJ NAPOPULARNIEJSZE PIOSENKI' dziekuje ; CZESC JEJ PAMIECI; GLEBOKIE WYRAZY WSPOLCZUCIA - RODZICOM - CORCE ,RODZINIE- SPOCZYWAJ W POKOJU; A ZE TAM JEST ZYCIE BEDZIESZ SPIEWAC- DLA SAMEGO PANA BOGA; A zycie jest - bo przeslem smierc kliniczna; tam sie jest doskonalszym; logicnym; myslacym; Nawet odbierajacym - posluchy - z ziemi? Gubilem sie ze mowiono o mnie- jako o nieobecnym TRUPIE? Pamietajcie- To nie my i nie WY stworzyliscie ten WSZECHSWIAT- Pokory iszacunku i godnosci ; NALEZY SIE DLA; STWORCY; A czlowsiek ma zasluzyc na szacunek- albo-- podpalka na 4- litery - A wiecznosc ogromnie duza - To nie zart;? TO - PRAWDA - Szanujcie siebie- godnosc zycie czlowieczenstwo : BOGAMI NIE ZOSTANIECIE? A diablatkami tak-- to ponura-- sluzba ...>>>>>/
  • ~korina
    (2012-02-12 17:35)
    Szkoda mi jej. Miała przepiękny głos.
  • ~bambo
    (2012-02-12 17:05)
    na glupote nie ma lekarstwa
  • ~tam- tak
    (2012-02-12 17:03)
    Szkoda W. Houston m miala talent a tak marnie skończyła!! Widać do czego prowadzi uzależnienie.wiedzą o tym palikotowcy, dlatego namawiaja do ćpanoa narkotyków na razie tych "miekkoch" ale pózniej??? Ta zbieranina dewiantów ostro atakuje, wypisuja rózne kalumniena uczciwych ludzi, Podszywaja sie Pod przeciwników ACTA, dobrze , ze paliglupa POgonili w Warszawie!! Tak trzymać , gonić wszędzie trzymac z dzleka od mediow!!!
  • ~łapiduch
    (2012-02-12 16:53)
    Następna do pana w kolejce MADONNA?!
  • ~łapiduch
    (2012-02-12 16:53)
    Następna w kolejce do pana MADONNA ?!
  • ~kler robi goowno do ZSRR
    (2012-02-12 16:47)
    zdrowaśka ja zabiła strzeżcie sie kleru seru i i uni
  • ~~ Alicja
    (2012-02-12 16:46)
    To była poprostu DRUGA VIOLETTA !!! Villas z tą różnicą że trochę inna barwa głosu i NIE BYŁA BLONDYNKĄ . Zachcianki i wymogi miała jak koncertowała ta piosenkarka w Polsce . UDAWAŁA KRÓLOWĄ ANGLI !!! WTEDY !!! jakby myślała że nikt nie wie kto ona narawdę jest i jaki ma kolor skóry .
  • ~num
    (2012-02-12 16:13)
    Ponieważ autor wyraźnie mało czyta zagraniczna prasę uzupełnię, że ponoć utopiła się w wannie.
  • ~gerry5
    (2012-02-12 15:59)
    Expose Pt1: Celebrities who sold their souls and channel spirits
  • ~WAL_TUSKA
    (2012-02-12 15:47)
    GŁUPOTA, wrodzona...
  • ~kpinny z czytelnkow
    (2012-02-12 15:39)
    w tytule zo zabilo ... a w tresci nie wiadomo
    Toz to kpiny i lekcewaznie czytlnika brak jakiekolwiek etyki dziennikarskiej Ot poziom szmatlawca ze naczelny to toleruje i puszcza na szpalty . zal d... sciska
  • ~hehehe
    (2012-02-12 15:32)
    ona zwyklym katolo moherem
    teraz sami widzicie jak oni kocza
  • ~fan
    (2012-02-12 15:01)
    RE.Ewelina- nasze tzw.,,gwiazdeczki" wcale nie sa gorsze, też ćpają,piją i sie szmacą byle być na pierwszych stronach gazetowych szmaławców!!
  • ~swiss made
    (2012-02-12 14:59)
    a moze wazniejsze jest,ze wy jeszcze zyjecie?
    Szuczne problemiki, nie moj cyrk nie moje malpy.
  • ~abc
    (2012-02-12 14:57)
    Tylko diamenty sa wieczne.

Może zainteresować Cię też: