Pożegnanie Whitney Houston. Złota limuzyna, srebrna trumna...

| Aktualizacja:

Wspomnienia i anegdoty, ale również łzy wzruszenia i pełne emocji występy największych gwiazd - tak przebiegało pożegnanie Whitney Houston w kościele w Newark. Uroczystość była prywatna, zamknięta dla mediów i fanów.

wróć do artykułu
  • ~Zniesmaczony
    (2012-02-24 22:07)
    Srebrna trumna... Niezly poziom.
  • ~kamil
    (2012-02-21 19:18)
    co z tego jaka trumna zlota czy z papieru?jak juz lezy i gnije!w tak mlodym wieku!
  • ~MM
    (2012-02-19 16:54)
    niektore komentarze tu to...straszne POLACTWO. Zascianek pelen zgorzknialych, zakompleksionych ludzi wyladowujacych swoje cisnienie w sieci.
  • ~respect
    (2012-02-19 14:27)
    ciekawe przemowienie Kevin Costnera...
  • ~alicja
    (2012-02-19 12:02)
    miała wszystko ale nie potrafiła z tego skorzystac była w tych swoich piosenkach wspaniała wieczny odpoczynek racz jej dac panie.
  • ~mm
    (2012-02-19 08:14)
    ~ewicz2012-02-19 07:25
    Każdy w życiu pracuje nad sobą, swoimi talentami , jakością życia, ...
    Whitney Houston pięknie śpiewała, była piękną kobietą, ...

    Zastanów się ewicz co ty sobą prezentujesz, jakie talenty rozwijasz, ...
  • ~rezerwa
    (2012-02-19 07:50)
    NIESTETY, ALE WIEKSZOSC PIERDZIELI NIE WIDZI SZTUKI W POSTACI MUZYKI LUB MALARSTWA, RZEZBY, REKODZIELA, LITERATURY ITD. MOGLI BY SIE O NIA PRZEWRUCIC I TAK NIE ZAUWAZA. ALE WIDZA ZA TO SZMAL. ZWYKLE PUSTAKI TZ. BEZMOZGOWCE.
  • ~ewicz
    (2012-02-19 07:25)
    albo armia albo anioły panie kostner. jedno wyklucza drugie. niebo to nie holiłud matole cholerny jak wszyscy oni na tym zafajdanym pogrzebie. ćpuny i dewianci.
  • ~uszatek_2
    (2012-02-19 02:18)
    ...aby tak na prawdę ZROZUMIEĆ prawdziwego ARTYSTĘ... należy też ,choćby odrobinę,także być człowiekiem uwrażliwionym artystycznie ,bo artyzm i prawdziwa sztuka (niestety) nie do wszystkich dociera... to co napisałem i tak do WSZYSTKICH nie dotrze... - ale taki jest świat i nie da się tego zmienić...Chylę czoła nad WIELKĄ SZTUKĄ Whitney Houston...
  • ~murzynek
    (2012-02-19 02:07)
    jaka szkoda codziennnie tyle ludzi umiera i nikt nie placze jak jedna narkomanka sie nacpala miliony placza
  • ~asia
    (2012-02-19 00:51)
    Przepraszam bardzo ale ja obejrzalam cala transmisje. I mnie to obchodzi bo zegnamy jedna z najwiekszych gwiazd i wspanialy glos kobiecy. Zastanawia mnie skad w polskim narodzie tyle arogancji, bezczelnosci, znieczulicy. To nie tylko artystka to czyjas corka, matka, bliska osoba i wlasni przyjaciele i krewni , ludzie znajacy ja od dziecinstwa dzis ja pozegnali w bardzo cieply i przyjacielski sposob.
  • ~thank you
    (2012-02-19 00:14)
    dziekuje...
  • ~ewik
    (2012-02-18 23:55)
    Żegnaj Wielka Artystko!Chylę czoła dla tak pięknego głosu.A osobu,które gardzą,bo była uzależniona, niech wiedzą,że przede wszystkim to był człowiek!Nikt z nas nie wie , co go może spotkać.Powstrzymajcie więc te jałowe osądy.
  • ~lalusia pisdzielska
    (2012-02-18 23:38)
    moherowe szmaty,które tu piszą na taczkach do ziemi zawiezione będą.Limuzyny tylko dla prawdziwych ludzi.
  • ~OMEN
    (2012-02-18 23:22)
    Taa... Złota limuzyna, srebrna trumna ," BRĄZOWA" Houston...Ciszej nad tą śmiercią. Nie róbcie show...
  • ~WAM
    (2012-02-18 23:13)
    Temat zastepczy. Prawda o zyciu jest taka, ze dzis od rana na BBC, CNN i CBC leci pogrzeb nacpanej piosenkarki. Wystepuja celebryci z mowami pogrzebowymi i jak zwykle chrzania glupoty. Niech sie gawiedz czyms zajmie i nie zawraca sobie glowy powaznymi tematami. Zawsze jest szkoda jak czlowiek umrze ale po co sie robi z tego cyrk. To jest niestety brak szacunku dla zmarlej, bo przeciez nie o ta nieszczesliwa kobiete tu chodzi. A tak na marginesie jedna uwaga: w czasie 10-ciu lat wojny w Afganistanie i Iraku zginelo okolo 1.5 milona ludzi. BBC, CNN i CBC nie pokazuje tamtych pogrzebow z takim przejeciem.
  • ~pete
    (2012-02-18 23:04)
    Zrob w zyciu cos to mozetez beda za Toba płakac i Jak czytam te komentarze to mi sie niedobrze robi!!!i Jedna bogata umarła ???Co za płaska mysl poprostu nie wieze.Zapracowała sobie na zycie w luksusach swoim glosem i ciezka praca.A Ty napewno w zyciu nie dojdziesz do niczego myslac w ten sposob zal mi takich ludzi jak TY.
  • ~JP7744
    (2012-02-18 22:59)
    Ostatni raz zaśpiewała 9 lutego 2012 utwór: "Jezus mnie kocha" - dwa dni później umarła - przyczyny śmierci nie są nadal znane... Ale wiemy , że zaczynała śpiewać w tym kościele baptystów, w którym własnie zakończyły się uroczystości pogrzebowe i stamtąd ruszyła w swą ostatnią drogę do Domu Ojca. Zegnaj! Pozostaniesz w naszej pamięci!
  • ~spostrzegawczy
    (2012-02-18 22:48)
    A co mnie obchodzi następna uzależniona? Pan Bogdan Łazuka też pije i zapewne niedługo umrze. Też będzie złota limuzyna?...
  • ~Konrad Wallenrod
    (2012-02-18 22:23)
    Sad nad nia niech pozostawia Bogu.Za zycia to jakos nie pokazywala chrzescijanskiego charakteru.Czlowieka nalezy pochowac,ale opowiadanie glupot to juz za wiele.Dziwie sie pastorowi ze na taki cyrk pozwolil.Szkoda ze dar Bozy jezeli chodzi o glos w tym przypadku nie poszedl w parze z rozumem.

Może zainteresować Cię też: