Pożegnanie Whitney Houston. Złota limuzyna, srebrna trumna...

| Aktualizacja:

Wspomnienia i anegdoty, ale również łzy wzruszenia i pełne emocji występy największych gwiazd - tak przebiegało pożegnanie Whitney Houston w kościele w Newark. Uroczystość była prywatna, zamknięta dla mediów i fanów.

wróć do artykułu
  • ~DinX
    (2012-02-18 18:25)
    Skoro ceremonia ma mieć charakter prywatny - to odpuśćcie sobie ten nadwiślański, medialny cyrk nad trumną. Nikt tu po niej nie płacze.
  • ~@DinX
    (2012-02-18 18:33)
    jest trochę wrażliwych ludzi,którzy uronią nad wapomnieniem o Niej łezkę.Jestem natomiast pewien,że nad twoim ścierwem tylko najgorsze słowa się rozlegną... jak to rydzomoherami... Spadóweczka prostaku.
  • ~cyrk
    (2012-02-18 18:37)
    kto dba o to jednej narkomanki mniej wszystko na pokaz
  • ~INTERNAUTA
    (2012-02-18 19:02)
    a co mnie to g**** obchodzi!?
  • ~joker
    (2012-02-18 19:30)
    [*] Gwiazd takiego formatu już nie i pewnie nie będzie..
  • ~totek62
    (2012-02-18 19:31)
    Była wspaniała artystką -Cześc Jej Pamięci!!!
  • ~mirek
    (2012-02-18 19:32)
    at(internauta) co śmieciu napisałaś? To po co piszesz
  • ~kontakton
    (2012-02-18 19:38)
    Gdyby tylko piła...to by żyła...
  • ~Goscioo
    (2012-02-18 19:49)
    Jak nie Madzia z Sosnowca to jakas murzynka z Huston., Do głowy można dostac.
  • ~re:Gosioo
    (2012-02-18 20:38)
    Za ta" jakas murzynke" powinienes sie w piekle smazyc, bialy faszysto!
  • ~abc
    (2012-02-18 21:27)
    Jedna bogata umarla - miliony placza.
    Miliony biednych umiera - nikt nie placze.
  • ~prawica
    (2012-02-18 21:28)
    Szkoda. Wspaniała artystka!
  • ~prawicowy
    (2012-02-18 21:29)
    Szkoda.Wspaniała ,wielka Artystka!
  • ~rycho2
    (2012-02-18 21:29)
    ceremonia NIE jest tak zupełnie zamknięta dla mediów. Przekaz live cały czas idzie w internecie np. w cnn.com. Wprawdzie rozdina wpuściła tylko jedną kamerę ale zawsze to coś...
  • ~ASIA
    (2012-02-18 21:41)
    Bardzo mi przykro whitney, bardzo...gdziekolwiek jesteś...BĄDŹ Z SIEBIE DUMNA!!!
  • ~A,G.
    (2012-02-18 22:10)
    PIEKNE POZEGNANIE WSPANIALEJ ARTYSTKI, SZKODA ,ZE VIOLETTA VILLAS NIE MIALA TAKIEJ OPRAWY POGRZEBOWEJ ALE U NAS ZAWSZE JEST INACZEJ.
  • ~oko
    (2012-02-18 22:12)
    komu potrzebna ta pośmiertna "pom-pa"? , tylko "żyjącym"ego bo na pewno już nie Jej
  • ~Konrad Wallenrod
    (2012-02-18 22:23)
    Sad nad nia niech pozostawia Bogu.Za zycia to jakos nie pokazywala chrzescijanskiego charakteru.Czlowieka nalezy pochowac,ale opowiadanie glupot to juz za wiele.Dziwie sie pastorowi ze na taki cyrk pozwolil.Szkoda ze dar Bozy jezeli chodzi o glos w tym przypadku nie poszedl w parze z rozumem.
  • ~spostrzegawczy
    (2012-02-18 22:48)
    A co mnie obchodzi następna uzależniona? Pan Bogdan Łazuka też pije i zapewne niedługo umrze. Też będzie złota limuzyna?...
  • ~JP7744
    (2012-02-18 22:59)
    Ostatni raz zaśpiewała 9 lutego 2012 utwór: "Jezus mnie kocha" - dwa dni później umarła - przyczyny śmierci nie są nadal znane... Ale wiemy , że zaczynała śpiewać w tym kościele baptystów, w którym własnie zakończyły się uroczystości pogrzebowe i stamtąd ruszyła w swą ostatnią drogę do Domu Ojca. Zegnaj! Pozostaniesz w naszej pamięci!

Może zainteresować Cię też: