Dziennik Gazeta Prawana logo

Justin Bieber przedstawia swojego chłopaka

24 marca 2012, 14:51
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Justin Bieber
Justin Bieber/PAP/EPA
26 marca będzie miał premierę nowy singiel Justina Biebera – "Boyfriend". Żeby umilić fanom ostatnie dni oczekiwania, Kanadyjczyk zamieścił w sieci zwiastun piosenki. Numer promuje longplay "Believe", który ma ukazać się w tym roku.

http://youtu.be/AYiXYlo9E98

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło megafon.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj