Do pełnego składu Beatles II brakuje syna Ringo Starra – Zaka, który do idei miał się odnieść z dystansem. Jednak pozostali synowie Beatlesów sądzą, że może uda się go z czasem przekonać.

Reklama

34-letni James McCartney, który tak, jak jego ojciec gra na gitarze i komponuje piosenki, wystąpił na dwóch ostatnich albumach ojca "Flaming Pie" oraz "Driving Rain". Paul McCartney zrewanżował się biorąc udział w produkcji jego dwóch singli w legendarnym studiu płytowym Abbey Road.

– Nazwisko McCartney otwiera wiele drzwi komuś, kto przymierza się do muzycznej kariery. Miałem w domu najlepsze darmowe muzyczne lekcje – zaznaczył James nazywając ojca "swoją inspiracją".

W najbliższym czasie syn McCartney'a ma w planach występ w legendarnym klubie The Cavern w Liverpoolu, w którym Beatlesi stawiali pierwsze kroki, jako wówczas mało znana grupa.

McCartney junior przyznał, że w dzieciństwie chciał być lepszy od Beatlesów, obecnie zadowoliłoby go, gdyby mógł być przynajmniej równie dobry, ale i taki cel uważa za bardzo trudne wyzwanie...