Niewykluczone, że zespół zamierza dać z siebie więcej niż sto procent i będzie w związku z tym potrzebować dodatkowego wspomagania – żartuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM. – Co ciekawe, otrzymaliśmy również dokładną specyfikację tych butli. Warto powiedzieć, że każda z nich musi mieć dokładnie 80 centymetrów wysokości, być wypełniona po brzegi i oczywiście wcześniej nieużywana.

Reklama

Na tym jednak lista wymagań Guns N'Roses się nie kończy. Axl Rose zażyczył sobie, aby temperatura w jego garderobie wynosiła dokładnie 22 stopnie Celsjusza. Poza tym, musi znaleźć się w niej 18 czerwonych i tyle samo białych świeżo ściętych róż. – Warto wspomnieć, że jako organizator musimy zadbać o specjalne miejsce dla masażysty, a w zasadzie dla masażystki, ponieważ zespół jasno w tym przypadku określa płeć takiej osoby – dodaje Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM.

Ceny biletów na koncert przedstawiają się następująco: 99, 199 i 250 złotych (murawa boiska), 270 złotych (trybuny), 690 złotych (VIP). Można je nabywać poprzez stronę Imprezyprestige.com, w salonach Empik, sklepach Media Markt oraz Saturn.