Mam przyjemność grać teraz w dwóch najlepszych polskich zespołach rockowych – skomentował Kowalonek, potwierdzając, że grupa Snowman będzie kontynuować działalność.

Reklama

http://youtu.be/vWVlueaqc9I

Informację na antenie Trójki potwierdził Przemek Myszor. Artysta dodał, że z nowym frontmanem, grupa szykuje nowy album i ma znakomite piosenki. Longplaya należy spodziewać się na jesieni. Pierwszego utworu należy spodziewać się jednak już w przyszłym tygodniu. – Nowy Myslovitz, a w zasadzie Myslovitz będzie taki sam. Będą te same emocje. My nie przewidujemy tu większych zmian – zapewnił muzyk.

Zespół Myslovitz zakończył współpracę w dotychczasowym składzie. Artur będzie dalej działał z innymi muzykami, a my tj.: Jaca, Lala Kuderscy, Przemek Myszor, ja, czyli Wojtek Powaga będziemy dalej grali, a w zasadzie już gramy z nowym wokalistą. Myslovitz z nowym wokalistą niezmiennie gra koncerty – pierwszy chcemy zorganizować w Mysłowicach a MCK w okolicach 30 kwietnia, kolejny we Wrocławiu 4 maja i dalej normalnie. Plany wydawnicze – instrumentalnie materiał na nową płytę mamy nagrany, wokal nagra już nowy wokalista. Płyta wyjdzie na jesień – tak sytuację komentuje Wojtek Powaga.