Gwiazda Girls Aloud i była jurorka "X-Factora" przyszykowała dla swoich fanów dwie niespodzianki. Pierwsza, to nowa płyta "A Million Lights", która wkrótce trafi do sprzedaży, druga natomiast ma nieco mniej związku z muzyką. Cheryl Cole podpisała właśnie milionowy kontrakt na swoją autobiografię, w której opowie o nieudanym małżeństwie i zdradach piłkarza Ashleya Cole'a.

Reklama

Oczywiście 28-letnia piosenkarka nie napisze książki własnoręcznie. Cheryl wybrała już ghost ridera, który spędzi miesiące na czytaniu jej starych pamiętników, po czym spisze historię jej życia.

Autobiografia Cheryl Cole przedstawi jej życie od czasów występów z zespołem Girls Aloud, przez udział w piątej edycji brytyjskiej wersji programu "X Factor" jako juror i małżeństwie ze znanym sportowcem, aż po solowa karierę. Wiadomo, że piosenkarka zdradzi wiele dotychczas nieopisanych szczegółów ze swojego życia prywatnego i tajniki rozwodu z 2010 roku. Podobno tak spore wynagrodzenie za zwierzenia, zobowiązuje piosenkarkę do udostępnienia wielu pikantnych rewelacji.

Publikacja ukaże się na rynku najprawdopodobniej jesienią tego roku za sprawą wydawnictwa Harper Collins, które chętnie promuje tego typu lektury. Kilka lat temu wydawnictwo wypuściło na rynek autobiografię australijskiego aktora Jasona Donovana, w której zdradził on sekrety swojego związku z piosenkarką Kylie Minogue.