Cissy Houston, która w 1998 roku opublikowała swoje własne wspomnienia "How Sweet the Sound", chce wydać kolejną książkę, tym razem o życiu sławnej córki, Whitney. Matka gwiazdy ma zamiar wyjaśnić sprawę śmierci piosenkarki, która zmarła przedwcześnie w wieku 48 lat. Celem wydawnictwa jest pokazaniu światu prawdy o tym, jak wyglądały ostatnie lata życia artystki. W spisaniu wspomnień 78-letniej Houston pomoże ghost rider.

Reklama

Książkę poświęconą zmarłej żonie chce wydać także Bobby Brown. Para była małżeństwem między 1992, a 2007 rokiem. Doczekali się córki Bobbi Kristiny. Już rok po rozwodzie Brown przygotował książkę na temat ich życia, a teraz rozpoczął poszukiwania wydawcy.

Podobne plany wydawnicze ma również przyjaciel gwiazdy, BeBe Winans. Piosenkarz zapowiedział własną książkę, w której ma zdradzić szczegóły dotyczące jego relacji z Whitney. Publikacja zatytułowana "The Whitney I Knew" ma być wydana jeszcze w lipcu tego roku.

Whitney Houston została znaleziona martwa w swoim pokoju hotelowym w Beverly Hills 11 lutego. Artystka utopiła się w wannie krótko po zażyciu kokainy. Oprócz uzależnienia od narkotyków, Whitney od ponad dekady borykała się także z burzliwym związkiem z Bobby Brownem.