Michał Wiśniewski ma raka? Oto, co napisał w sieci

| Aktualizacja:

Znany polski piosenkarz przyznał się na swym profilu na Facebooku, że ma raka. Michał Wiśniewski, lider zespołu Ich Troje, napisał, że dwa tygodnie temu przeszedł zabieg wycięcia guza.

wróć do artykułu
  • ~kasia
    (2012-08-19 21:35)
    chciałam powiedzieć że wszystko bedzie dobrze kocham cie i ci nigdy zle nie życzyłam
  • ~Andrzej
    (2012-08-09 18:51)
    Znam ten ból , od 19 lat mam raka , jakoś z nim można żyć ...chociaż ciężko...jestem po 3 operacjach głowy a on nadal jest w środku , niestety jest nieoperacyjny ,mam swój sposób na niego , ja się do niego nie wtrącam , a on czasami daje mi spokój...Trzymaj się Michał , nie martw się na zapas , często jest tak , że można go przyhamować swoją wolą , siłą wewnętrzną , samozaparciem i chęcią życia , a Ty chęć życia posiadasz ...Będzie dobrze , trzymam kciuki...
  • ~emilja
    (2012-07-17 13:17)
    Człowiek tak nisko upadł ??trzeba być bydlakiem, żeby promując kolejny ślub ?promować go wymyślona choroba rakiem !!!
  • ~OBJAWY MIAL INNE
    (2012-07-02 14:33)
    MYSLALEM, ZE MA JAKAS CHOROBE PSYCHICZNA. A TO RAK.
  • ~iwona
    (2012-06-27 18:09)
    27.06.2012

    Michał Życzę ci szybkiego powrotu do zdrowia twoja fanka jak masz jeszcze ten zespół ich troje
  • ~Beata
    (2012-06-27 16:38)
    Panie Michale życzę zdrowia!
  • ~szczawka
    (2012-06-26 21:36)
    Hej Michał powiem jedno wiara czyni cuda trzeba wierzyć że będzie dobrze i psychicznie się nastawić na to wmówić sobie będę żyć będę zdrowy wyzdrowieje mam dla kogo także uszy do góry trzymam kciuki przeszłam swoje więc wiem co pisać jestem tym przykładem.
  • ~Ewaelina
    (2012-06-26 15:26)
    Na świecie jest dużo śmieci i ci którzy źle życzą choremu człowiekowi, lub mu zazdroszczą, że leczy się w MSWiA to zwykłe śmiecie. Przysłowie mówi nie życz komu co tobie nie miłe - ale ci co piszą te niecne bzdury i szydzą z tragedii Pana Michała nie znają przysłów bo i skąd - Michałku trzymaj się i walcz dla nas wszystkich - bo Ty jak trzeba było pomagać powodzianom to zrobiłes to pierszy z celebrytów, jak Profesor Religa zbierał na sztuczne sersce - to Ty pierwszy dałeś pieniądze. Jesteś wspaniałym człowiekiem, który dużo w życiu wycierpiał i sam do wszystkiego co masz doszedłeś. Brawo Michałku zdrowia życzę
  • ~Ewelina
    (2012-06-26 15:19)
    Panie Michale, mam synów- najstarszy z nich jest prawie w Pana wieku. Jego charakter i sposób postepowania przypomina mi Pana. Jak kocha to całym sercem i obsypuje swoje wybranki tym co ma najcenniejszego - myslę podobnie o Panu, że Pan tak właśnie postępuje i dlatego jest mi Pan bardzo bliski. Życzę zdrowia i miłości której Pan długo szukał - a może już znalazł. Trzymam kciuki i wierzę, że się Panu uda. Teraz jest taki czas w Pana życiu, że to Pan powinien dostać od najbliższych dużo miłości i ciepła. Życzę Panu tego i śpiewaj dalej Michałku
  • ~mari
    (2012-06-25 16:16)
    mam 50 lat cztery lata temu dowiedziałam sie żę mam raka był to dla mnie szok lecz dzielnie walczyłam jestem w trakcie leczenia jest dobrze moją inspiracją w leczeniu jest mój wnuczek którego wychowuje muszę dla niego życ bo ma tylko mnie - trzymaj się Michał będzie dobrze masz dzieci i musisz dla nich życ
  • ~fanka
    (2012-06-25 14:00)
    Trzeba byc bez serca, zeby tak komus zle zyczyc,trzymaj sie Michal bedzie dobrze
    ,bo musi ! twoja fanka!!! fanka
  • ~Mateusz
    (2012-06-24 20:58)
    Panie Michale to znowu ja Mateusz, lubie Panaa i trzymam kciuki
  • ~Krysia z Mazur
    (2012-06-24 20:57)
    Michale trzymaj sie dzielnie ja tez to przeszlam dziekowac






































    mi

    Michale tz
    Michale jestem kobieta doroslo 5 lat temu przeszlam operacje piersi nie poddalam sie oniewarz z pomoca Boza mam dlakogo zyc i ty terz sie niepoddawaj bo mam dlakogo zyc
  • ~Mateusz
    (2012-06-24 20:54)
    Panie Michale trzymaj się; życzę Panu szybkiego powrotu do zdrowia. Ja mam 9 lat, moja mama lubi Pana piosenki i ja też je słucham. Bardzo Pana Lubie. Wszystkiego dobrego życzę Panu razem z moją mamą
  • ~Mariusz
    (2012-06-24 20:28)
    Michal ja tez dwa tygodnie temu mialem wycietego raka trzustki Michal musimy sie trzymac.Zycie jest przeciez takie piekne.
  • ~Jola
    (2012-06-24 19:58)
    Panie Michale ja w Pana wierzę,że pokona Pan tę chorobę tym bardziej ,że tyle osób wspiera.Głowa do góry i do boju.
  • ~ona...
    (2012-06-24 19:32)
    Bardzo mi przykro wiem co to znaczy bo moja mama w wieku 49 lat zmarła dwa tygodnie temu po 10 miesiącach walki z rakiem złośliwym...i nie ważne czy ktoś jest sławny czy nie...
  • ~michał wiśniewski
    (2012-06-24 14:04)
    życzę ci żebyć wystrowiał szypko i wrucił do nas
  • ~toi, toi, toi ;-)
    (2012-06-24 13:32)
    Aż przykro czytać. Komentarze prostaków są odzwierciedleniem ich kondycji intelektualnej. Jak to jest, że to nie ich dotyka ta "naturalna selekcja"? Byłoby to z pożytkiem dla społeczeństwa... Nie jestem fanem pana Wiśniewskiego, ale doceniam, że zrobił w swoim życiu również trochę dobrych rzeczy dla innych!! Życzę zdrowia i sił do walki o to co najcenniejsze.
  • ~Kasia
    (2012-06-24 11:27)
    Michał dużo zdrowia i powodzenia pozdrawiam cieplutko