Michał Wiśniewski ma raka? Oto, co napisał w sieci

| Aktualizacja:

Znany polski piosenkarz przyznał się na swym profilu na Facebooku, że ma raka. Michał Wiśniewski, lider zespołu Ich Troje, napisał, że dwa tygodnie temu przeszedł zabieg wycięcia guza.

wróć do artykułu
  • ~anegdota
    (2012-06-21 11:02)
    >Po powrocie z MSWiA< co on ma wspólnego z tym ministerstwem? Leczy sie za moje podatki?
  • ~kontakton
    (2012-06-21 11:03)
    Musiał chba AIDS..chwycić?
  • ~kontakton
    (2012-06-21 11:08)
    anegdota2012-06-21 11:02

    W MSWiA...lepiej leczą...zwykły śmiertelnik jest skazany na gorsze leczenia w zwykłych zakładach opieki zdrowotnej..
  • ~Ja sem mlada vdova
    (2012-06-21 11:15)
    Kochana będzie przy nim do koca, bo ma szansę być młodą i bogatą wdową. Jak mówią słowa piosenki : Jestem młoda wdowa, za mąż wyjść gotowa, za młodego męża, który się napręża.
  • ~janinaH
    (2012-06-21 11:23)
    No cóż los pokazał że jest nie przewidywalny ( nie śmiej się bratku z mego przypadku bo dzisiaj mój jutro twój ) Mandaryna zachorowała na cukrzyce to Michał ją rzucił razem z dzieci my w najtrudniejszej chwili załamanie się krajery i zdrowia . Łajdak .
  • ~fan
    (2012-06-21 11:25)
    co jeszcze wymyślisz pajacu aby zaistnieć w mediach?
  • ~gość
    (2012-06-21 11:50)
    Podobną operacje z wycieciem lewego pluca przeszedłem Nie ma sie co łudzic to koniec kariery Dalsze zycie to zycie bez zrywów wolniutkie - to koniec kariery pjosenkarskiej może tylko komponowac
  • ~kontakton
    (2012-06-21 11:53)
    ...AIDS...
  • ~Genitaliusz
    (2012-06-21 13:00)
    Liczba osób które to Lubią : 45
    Żenada jakaś, fajnych ma fanów xD
  • ~lucyfer
    (2012-06-21 13:10)
    Okrężnicy czy prostaty ?
  • ~fanka michała
    (2012-06-21 13:15)
    Michale jesteśmy z Toba! Jakiś blogger na Dekulturator blogspot com fajny tekst o tobie. Może cię podniesie na duchu? 3mamy kciuki. Fani
  • ~liberał warszawa
    (2012-06-21 13:21)
    poza wpisem ~gość2012-06-21 11:50 reszta pełna zawiści prowadzącej do nienawiści,agresji i zwykłej podłości

    nic dziwnego że łajdakom z PO tak łatwo było znależć posłuch dla swojej propagandy opartej na trafianiu do najnizszych instynktów,co zresztą widać po wpisach zwolenników Tuska kierujących się nie rozumem lecz opętanych wręcz POdłością i POgardą skierowaną przez cwanych ideologów PO przeciw moherom ,pisiorom itp

    czyli mają do dyspozycji sprawnie zarzadany motloch a nie świadomych swoich potrzeb obywateli
  • ~ONKOLOG
    (2012-06-21 13:41)
    PO PARTIA OSZUSTOW,TUSK -ZALOSNY KLAMCA,USTAWA REFUNDACYJNA-OKRADANIE CHORYCH NA RAKA,A TERAZ JRESZCZE BEDA ZAMYKAC HOSPICJA,BRAVO PO,BRAVO TUSK-MENGELE POLSKIEJ OCHRONY ZDROWIA!
  • ~ONKOLOG
    (2012-06-21 13:43)
    PO -PARTIA OSZUSTOW I IGNORANTOW,TUSK -ZALOSNY KLAMCA,USTAWA ERFUNDACYJNA-OKRADANIE CHORYCH NA RAKA, A TTERAZ JESZCZE BEDA ZAMYKAC ,HOSPICJA,BRAVO TUSK ,BRAVO PO!
  • ~ONKOLOG
    (2012-06-21 13:45)
    PO PARTIA OSZUSTOW,I IGNORANTOW,TUSK -ZALOSNY KLAMCA,USTAWA REFUNDACYJNA-OKRADANIE CHORYCH NA RAKA, A TERAZ JESZCZE BEDA ZAMYKAC HOSPICJA,BRAVO PO,BRAVO TUSK -MENGELE POLSKIEJ OCHRONY ZDROWIA!
  • ~sokular
    (2012-06-21 13:49)
    Spoko - zależy co to jest za guz i gdzie.Większość nowotworów dobre polskie placówki leczą skutecznie.Wyrok to bywa na prowincji i dla biedaków...takie życie jest...karygodna prawda???to już moja nieuleczalna wada...kosztowna!!!
  • ~KOKO
    (2012-06-21 14:02)
    POLACY TO CHORY NARÓD... STARCZY POCZYTAĆ KOMENTARZE. INNE NARODY MAJĄ POLITYKĘ W D... I NIE DARZĄ WSZYSTKICH DOOKOŁA NIENAWIŚCIĄ. CZY TO HISTORIA UCZYNIŁA TAKIE PUSTKI W MÓZGOWNICACH CZY JEST JAKIŚ INNY POWÓD?
  • ~Plotus
    (2012-06-21 14:46)
    Zygał do p. Boga. Teraz pokuta.
  • ~Kris
    (2012-06-21 16:10)
    Wiśniewski, ty zawsze byłeś chory, i niekoniecznie na to samo.
    Nie rozumiem tylko, dlaczego te naj... naj... naj... media propagują takieg świra jak ty? Naprawde, dużo zła wokół siebie zrobiłeś i chyba już wystarczy...
  • ~katolik
    (2012-06-21 16:59)
    Panie Michale pieknie zapraszamy na Msze Sw o uzdrowienie duszy i ciała, gdzie dobry Bóg podczas naszych spotkań w Czestochowie na ul. Okrzei w Sanktuarium sw. Jozefa teraz w 3 sobotę lipca 2012r -godz. 18 - w dzielnicy na Rakowie - UZDRAWIA CHORYCH na CIELE i DUCHU i ZNIEWOLONYCH. Tyle cudów Bozych naocznych-tysiące ludzi i pielgrzymi z zagranicy...prosze wpisac w googlach - ojciec Daniel you tube - wspaniały młody 30-letni charyzmatyk, egzorcysta Franciszkanin, pustelnik...Do zobaczenia, trzeba miec ze soba krzesełeczko składane i byc conajmniej o godz. wczesniej...pozdrawiam

Może zainteresować Cię też: