Michał Wiśniewski ma raka? Oto, co napisał w sieci

| Aktualizacja:

Znany polski piosenkarz przyznał się na swym profilu na Facebooku, że ma raka. Michał Wiśniewski, lider zespołu Ich Troje, napisał, że dwa tygodnie temu przeszedł zabieg wycięcia guza.

wróć do artykułu
  • ~SHADOW99
    (2012-06-23 16:52)
    do kajshkova 100% POPIERAM
  • ~Mariusz
    (2012-06-24 20:28)
    Michal ja tez dwa tygodnie temu mialem wycietego raka trzustki Michal musimy sie trzymac.Zycie jest przeciez takie piekne.
  • ~Kasia
    (2012-06-24 11:27)
    Michał dużo zdrowia i powodzenia pozdrawiam cieplutko
  • ~bacha
    (2012-06-23 13:37)
    Czerwony, dasz rade, już z nie takich tarapatów udawało Ci się wychodzić,więc teraz też Ci się uda.No chyba,że to jest pewnego rodzaju ostrzeżenie,abyś wreszcie przystopował z wygłupami. Ile razy jeszcze trazy będziesz się żenił i ile napłodzisz jeszcze dzieci? Ile przec Ciebie jeszcze będzie płakało kobiet?Też miały wspanałe śluby i jak to się skończyło??
  • ~iza :)
    (2012-06-23 20:44)
    Oj ludzie ,ludzie nie życz drugiemu co Tobie nie miłe każdego z nas to czeka :( Michał dużo zdrowia i powodzenia :*
  • ~Barbara
    (2012-06-23 21:27)
    Panie Michale życzę zdrowia, proszę myśleć pozytywni. Jest Pan silnym człowiekiem. Proszę pamiętać "to Pan ma raka, a nie rak Pana" Jeszcze raz dużo zdrowia kochane osoby są obok Pana, a ja trzymam kciuki. Pozdrawiam
  • ~VIOLKA
    (2012-06-24 02:04)
    MICHAŁ TRZYMAJ SI E CHŁOPIE!!! TE WSTRĘTNE OBRAŹLIWE, WSTRETNE KOMENTARZE KTÓRE PRZECZYTAŁAM ŚWIADCZĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE O PROSTOCIE WSTETNYCH ZAZDROŚNIKÓW KTÓRYM CZYJES NISZCZĘŚCIE SPRAWIA WIELKA RADOSĆ . TEZ NIESTETY JESTEM ZDANA NA PARSZYWCÓW KTÓRZY ZAZDROSCZĄ MI PEWNYCH RZECZY I ZŁOŻYCZĄ! OSTATNIO NAWET USŁYSZAŁAM ŻE POWINNAM LEŹEĆ W PIACHU A POWIEDZIAŁ TO KTOS KOMU BARDZO DUZO POMOGŁAM, KTÓRA ZAROBIŁA PRZY MNIE PIENIĄDZE. OSOBA WOBEC KTÓREJ BYŁAM ZAWSZE LOJALNA I SZCZERA, ALE WIESZ CZEMU ŻYCZY MI WSZYSTKIEGO CO NAJGORSZE/BO JEST WSTĘTNA GRUBĄ BABĄ W DODATKU Z JEDNYM OKIEM NA MAROKO A DRUGIM NA KAUKAZ A MĄŻ WYCHUDZONY SZCZURY NIE CHCE JEJ BZYKAĆ I JEST POPROSTU ZAZDROSNA . TAKŻE MÓJ MIŁY MIEJ GŁĘBOKO W DUPIE TE WSZYSTKIE PRZYKRE SŁOWA JAKI PADAJA W TWOIM KIERUNKU I WIERZĘ Z CAŁEGO SERCA ŻE BĘDZIE WSZYSTKO DOBRZE A TE GNOIKI NIECH SIĘ ********* TRZYMAJ SIĘ MICHAŁ. V
  • ~D.G
    (2012-06-24 09:05)
    wiśnia trzymaj się!
  • ~wiesia z lipna
    (2012-06-24 10:31)
    michal trzumaj sie
  • ~wiesia
    (2012-06-24 10:32)
    michal bedzie dobrze
  • ~toi, toi, toi ;-)
    (2012-06-24 13:32)
    Aż przykro czytać. Komentarze prostaków są odzwierciedleniem ich kondycji intelektualnej. Jak to jest, że to nie ich dotyka ta "naturalna selekcja"? Byłoby to z pożytkiem dla społeczeństwa... Nie jestem fanem pana Wiśniewskiego, ale doceniam, że zrobił w swoim życiu również trochę dobrych rzeczy dla innych!! Życzę zdrowia i sił do walki o to co najcenniejsze.
  • ~michał wiśniewski
    (2012-06-24 14:04)
    życzę ci żebyć wystrowiał szypko i wrucił do nas
  • ~ona...
    (2012-06-24 19:32)
    Bardzo mi przykro wiem co to znaczy bo moja mama w wieku 49 lat zmarła dwa tygodnie temu po 10 miesiącach walki z rakiem złośliwym...i nie ważne czy ktoś jest sławny czy nie...
  • ~Jola
    (2012-06-24 19:58)
    Panie Michale ja w Pana wierzę,że pokona Pan tę chorobę tym bardziej ,że tyle osób wspiera.Głowa do góry i do boju.
  • ~Mateusz
    (2012-06-24 20:54)
    Panie Michale trzymaj się; życzę Panu szybkiego powrotu do zdrowia. Ja mam 9 lat, moja mama lubi Pana piosenki i ja też je słucham. Bardzo Pana Lubie. Wszystkiego dobrego życzę Panu razem z moją mamą
  • ~sprawiedliwy