Dziennik Gazeta Prawana logo

Skunk Anansie najsmutniejsze na świecie

3 lipca 2012, 15:42
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Skunk Anansie
Skunk Anansie/Warner Music Poland
Zespół Skunk Anansie opublikował pierwszy utwór z nadchodzącego albumu "Black Traffic" – nagranie "Sad Sad Sad". Za produkcję materiału odpowiada zespół i Chris Sheldon (Foo Fighters, Biffy Clyro, Pixies). Płyta trafi do sprzedaży 14 września.

http://youtu.be/WD6ub1vnrVY

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło megafon.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj