Informację o współpracy Swift z Bieberem potwierdził menedżer wokalisty, Scooter Braun. Zdradził też, że efekt współpracy młodych muzyków nie znajdzie się na nadchodzącej płycie Justina "Believe", a na całkiem nowym krążku. – Wspólny utwór nie trafi na płytę "Believe", ponieważ Taylor i Justin chcieli pracować nad całkiem nową płytą. Dlatego na ich kolejny duet będzie trzeba jeszcze poczekać – powiedział Braun.

Reklama

Najprawdopodobniej wspólne nagranie Taylor Swift i Justina Biebera znajdzie się na kolejnej płycie piosenkarki. Na początku tygodnia artystka zasugerowała, że fani mogą spodziewać się jej nowego albumu. – Podjęłam decyzje dotyczące wielu rzeczy, które już wkrótce zaczną się dziać. Może brzmi to niejasno, ale wiem, że wszyscy wiecie o co chodzi. Coś się na pewno wydarzy – napisała na swojej stronie na Facebooku.

Ostatni, trzeci z kolei album studyjny "Speak Now", 23-letnia gwiazda wydała w 2010 roku. W tym roku nagrała jednak dwa utwory, "Safe & Sound" i "Eyes Open", które znalazły się na oficjalnej ścieżce dźwiękowej do filmu "Igrzyska śmierci". Swift pojawiła się również gościnnie na nowym krążku Biebera "Believe", który do sprzedaży trafił w czerwcu.