Nikt nie patronuje płycie Kukiza. "Bolszewicka mentalność"

| Aktualizacja:

Ani jedna stacja radiowa nie chciała objąć patronatem solowej płyty Pawła Kukiza, która ukaże się na rynku 4 września. Muzyk, który poinformował o tym na Facebooku, przyznał, że nie dziwi się postawie Radia ZET czy RMF. Ale wymienił też radiostacje, co do których nie sądził, że "playlisty tworzą Blumsztajn z Michnikiem".

wróć do artykułu
  • ~Łowca dziadów
    (2013-03-18 22:31)
    Kukiz to dziad!!
  • ~Rudy Rydz
    (2012-09-04 23:02)
    BRAWO KUKIZ. Wielki SZACUN
  • ~Logik
    (2012-09-04 13:59)
    Popieram Pana inicjatywę,jest żle,a zakłamaniem mami się obywateli,przy pomocy -jak za PRL-u jedynie słusznych mediów, w których pozostali na usługach za dobre pieniądze -dziennikarze głoszący jedynie słuszne poglądy. Większość audycjj radiowych i telewizyjnych słucha się jak zakłamanych reklam, za treść których nikt nie bierze odpowiedzialności, liczy się tylko efekt, Gdyby Pan zaśpiewał limeryk chwalący rządzących, to w/w radiostacje biłyby się o wyłączność.Nastały zakłamane czasy,które musimy zmienić.
  • ~Polon
    (2012-09-04 12:34)
    Kukiz... moze radio maryja obejmie patronatem Panska plyte?
  • ~partia niech będzie z Wami
    (2012-08-12 16:32)
    Nie stan, POlskę zbawi Enej upa UPA, Grzeszczaczka i Farna.
  • ~sta-n
    (2012-08-12 15:40)
    A muzykę Kukiza powinny puszczać wszystkie stacje, bo to jedyny muzyk , który
    swoimi piosenkami zbawi Polskę. Tak mu dopomóż Bóg.
  • ~lubię pyzy i bimber
    (2012-08-10 11:21)
    Doradco, tak wiem, ty słuchasz tylko BBC i CNN, tak wiem i pijesz tylko wszystko powyzej pieciu gwiazdek i jadasz same owoce morza. Dlatego wiecej pewności siebie, nie trać równowagi, kiedy ktoś zaczyna podejrzewać, że nie jesteś taki mądry, jakiego udajesz.
    Po pierwsze i najwaźniejsze. Kretyństwem jest dalsze upieranie się, że problemy Pawła biorą sie z wódy kiedyś pitej czy z niskiego poziomu jego roboty. Każdy myślący nawet średnio to wie, że nie o to tu chodzi, bo kiczu, chłamu, byleczego są w przestrzeni megatony.
  • ~Piękny młody
    (2012-08-10 10:56)
    Panie Kukiz to ,że nie chcą pana , to na pewno sprawa polityczna i to wina Tuska , ja w tym roku oblałem z matmy [ chodze do gimnazjum ] a ja mysle ,że to tez sprawa polityczna że mnie oblali ,bo ja oficjalnie przyznaje się do sympatykowania z Jarosławem Kaczyńskim
  • ~młodzież
    (2012-08-10 10:52)
    Rydzyk to antychryst przepowiedziany przez NOSTRADAMUSA
  • ~Robnad
    (2012-08-10 10:50)
    Najbardziej zakłamana telewizja Trwam powinna zniknąć z mediów na zawsze bo niszczy umysły młodych i staruszków
  • ~stary analfabeta z małej wiochy
    (2012-08-10 10:48)
    & młody głupi, na kredycie, na debecie, przed zwolnieniem z roboty, a komornik puka.

    Czy ty masz ludzi za głuchych? Jaka stacja teraz rzuca w eter dobrą muzę? Nawet na publicznym muxie jest taki myzyczny chłam, że aż boli. Jakaś stacyjka Kiepska mjuzik czy cuś w POdobie zapętla pięć gniotów w koło maleńczuka młodzi sikają ze szczęścia. Kukiz to nie Chopin ani Mozart ani Stonsi ale litosci, promowanym obecnie gwiazdkom do Kukiza jednak daleko. PO co udajesz, że nie o poziom muzy chodzi.
  • ~doradca
    (2012-08-10 10:44)
    ~expert od wszystkiego pociotek słonka Peru
    Przedstaw te badania i przestań bredzić o otwieraniu umysłu. Należę do mniejszości, która płaci abonament, ale ani TVP, ani TVN ani Polsatów nie oglądam, bo tam serwuje się papkę dla bezmózgowców. Kukiza też bym nie oglądał i nie słuchał.
  • ~młody , przystojny , bogaty zwolennik PO
    (2012-08-10 10:32)
    Czy wy wyznawcy zbawiciela Jarosława nie mozecie zrozumieć ,że słabych śpiewaków pokroju KUKIZA nie chcą normalne rozgłośnie? Rydzyk ma już jeden zespól z nad Baryczy , który jak w Korei Północnej wyśpiewuje peany na cześć tego pomiota szatana Rydzyka --to może Kukiz zacznie wychwalać dzieła rydzyka i ten go przyjmie do swej zakłamanej j drużyny ?
  • ~doda/mandaryna/kora/kukurydza
    (2012-08-10 10:27)
    Grzeszczaczka, Farniunia, enejoupa-upa, Pierog, Kupich, to są artyści. Kukiz, jak głosować kazałeś, tak masz, sam cierpisz.
  • ~Johan Abrahim
    (2012-08-10 10:27)
    rita2012-08-10 10:05 -- Świetny wpis .Przeciez Rydzyk zamiast kapeli z nad Baryczy może wylanswoać tego śpiewaka pajaca .
  • ~expert od wszystkiego pociotek słonka Peru
    (2012-08-10 10:15)
    Re doradca.
    Nie prawdopodobieństwo tylko wynik badań. Otworz umysł, odszukaj i sprawdź.
    Media publiczne są publiczne i już, Kukiza też, a michnika jest GWniana i tam niech jego władza się w Polsce kończy. Tyle michnikowi musi wystarczyć jeśli nie chce przeżywać traumy życia drugi raz.
  • ~rita
    (2012-08-10 10:05)
    Niech się zgłosi do Radia Maryja. Może tam go wylansują. Albo wrzuci te swoje pioseneczki na chomika, może piraci zrobią mu reklamę. Biedaczysko, uciśniony przez reżim.
  • ~smutne ale prawdziwe
    (2012-08-10 09:40)
    parchy blumsztajn z szechterem boją się polskości to wypieprzać na golan to są wyjątkowo wredne TYPY
  • ~uszatek_2
    (2012-08-10 09:32)
    ...no to niech się Kukiz zapisze do ONR-u...
  • ~doradca
    (2012-08-10 09:26)
    ~expert ... ..
    1. A z jakiej racji media publiczne mają obowiązek puszczać muzykę jakiegoś prawicowego pajaca?
    2. Jakie jest prawdopodobieństwo, że fani Kukiza płacą abonament?
    3. Zapewniam cię, że mój umysł jest bardzo sprawny.